111

У прямому ефірі “Шустер live” командир 4 роти батальйону “Дніпро” Володимир Парасюк розповів політикам про настрої серед українських військових.

Він зазначив, що люди на майдані вмирали за те, щоб змінена влада відстоювала права українців, а наразі люди чують лише обіцянки. “Вам нічого не заважає скасувати депутатську недоторканність і створити люстраційний комітет”, – зазначив Парасюк.

1 comment

  1. Саша

    Парасюк все правильно сказав і якщо депутати усіх рівнів цього не зрозуміли то рискують попасти під роздачу, люди до цього вже готові. За 23 роки незалежності депутати нічого не зробили для людей і для країни тільки наживаються і сміються з свого народа, довели країну до ручки. Патріоти країни віддали житя за краще майбутнє а правляща верхушка думає як краще використати це для особистої наживи. На керівні посади усіх рівнів ставлять не спеціалістів-патріотів а жополизів і крахоборів, однопартійців і часто дебілів но своїх при кому буде добре красти і ділити державне майно. Пора людям сказати своє слово і показати хто в країні господар, скоро вибори потрібно зробити правильний вибір не за гречку, не за цукор, не за 30 сірібряників а по совісті якщо хочемо жити краще і якщо бажаємо краще для своїх дітей.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.