111

13 червня представники Громадської спілки «Рада бізнесу Тернопілля» провели переговори із представниками активних позапартійних громадських організацій різних міст України у Львові.

В ході зустрічі було покладено початок створенню «знизу» загальноукраїнської асоціації громадських організацій бізнесу – присутні обговорили демократичні принципи та форму єднання з метою захисту інтересів бізнесу від корумпованої системи влади.

Також радилися щодо ефективності громадського контролю за владою та створення органу із функціями підготовки загальноукраїнських законодавчих ініціатив по розвитку в Україні якнайсприятливішого середовища для розвитку бізнесу.

–       Приємно, що на переговори, окрім інших, прибули також представники південно-східного регіону: із Дніпропетровська та Дніпродзержинська, – каже голова Громадської спілки «Рада бузнесу Тернопілля» Віталій Сороколіт.

До слова, тернопільські підприємці, зокрема Громадська спілка «Рада бізнесу Тернопілля», увійшли в число засновників всеукраїнської асоціації громадських організацій бізнесу.

Довідка:

 

  • Громадська спілка «Рада бізнесу Тернопілля» створена 14 березня 2014 року.
  • Є самостійним громадським об’єднанням, вільним від впливів політичних партій.
  • Складається переважно з власників бізнесу, приватних підприємців, які готові використовувати власний ресурс та виділяти час для участі в процесах і змінах, які відбуваються на Тернопіллі.
  • Члени громадської спілки сповідують патріотизм, відкритість та чесність, соціальну небайдужість; вважають неприйнятним здобуття статків шляхом неправомірних та неправедних дій.

 

http://www.rbt.te.ua/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.