111

ChaskaПро події навколо Майдану, неналежні звіти за кошти – понад 3 мільйони гривень, зібрані громадою, працевлаштовані за партійними квотами неуки ще довго будуть будоражити громадську думку Тернопільщини. Воно й не дивно: мета Майдану досягнута лише в тій частині, що від влади відсторонили Януковича і його банду. Натомість застосування прозорих і зрозумілих принципів формування нової влади не використали. Майдан просто поставили перед фактом. Головне – злочинці досі не покарані, а корупція як процвітала, так і буяє.

Нещодавно львівський телеканал ЗІК завітав в гості до Марії Чашки, яка тепер керує справами Тернопільської облдержадміністрації. Працює там вже не один тиждень, а більше трьох місяців. І на питання журналіста про заробітну плату чиновниця, яка тепер відхрещується від розбазарених коштів Майдану, як чорт від ладану, заявляє, що точно не знає, скільки заробляє (див. відео з 9 хвилини 30 секунди). Десь дві тисячі вісімсот гривень. І це при двох дітях і безробітному чоловіку!

Журналіст тернопільської інтернет-газети “ПРО ВСЕ” провів власне розслідування і виявив, що Марія Чашка збрехала журналістам. У постанові Уряду №512 від 30 червня 2005 року, що чинна на сьогоднішній день, оклад чиновниці становить 3 тисячі 984 гривні. Звідки така точність? У постанові чітко вказано, що чиновниці рівня Марії Чашки нараховується оклад, у розмірі 12 мінімальних зарплат, які були на час прийняття постанови. У той час мінімальна зарплата становила 332 гривні. Перемножити не складно. Питання в іншому: якщо чиновник не знає своє зарплати, то на які доходи він живе? Чим теперішні бюрократи, кращі від попередніх? Чи змовчить Майдан?

2 comments

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.