Збірна США вирвала перемогу у Гани

Збірна США на останніх хвилинах вирвала перемогу у команди Гани в першому турі групового етапу квартету G чемпіонату світу з футболу в Бразилії, передає УНН .

Зустріч завершилася з рахунком 2:01. Американці набрали три очки і зрівнялися зі збірною Німеччини, яка в своєму поєдинку розгромила португальців з рахунком 4:0.

Рахунок на 35-й секунді першого тайму відкрив Клінт Демпсі. Цей гол став п’ятим у списку найшвидших м’ячів в історії чемпіонатів світу. Рекорд належить турецькому футболістові Хакаку Шукюру, який забив на 12-й секунді матчу проти Південної Кореї на мундіалі 2002 року.

Ганці зрівняли рахунок зусиллями Андре Айю, однак буквально в наступній атаці Джон Ентоні Брукс, що вийшов на заміну, виявився спритнішим у штрафному після подачі кутового і забив м’яч у сітку ударом головою.

У наступному матчі ганці зустрінуться з Німеччиною, а команда США зіграє з Португалією.