111

Значна кількість терористів та так званих “ополченців” покинули Слов’янськ, у місті залишились лише найманці. Інформація про загибель головного диверсанта Стрєлка перевіряється.  Про це УНН повідомив речник АТО Владислав Селезньов.

“За нашими розвідданими, зі Слов’янську втекли багато терористів, “козаків” та так званих ополченців із місцевого населення. Вони тікали через болота та лісопосадки саме в той час, коли їх прикривали їхні “колеги”, острілюючи блокпости силовиків АТО. У місті залишилися найманці, серед котрих, на подив, є також чорношкірі найманці. Що вони там роблять – наразі загадка.

Стосовно знищення основного диверсанта Стрєлка (Гіркіна) то цілком ймовірно, що він захоче під виглядом якогось місцевого мешканця покинути Слов’янськ, тому активно розповсюджується інформація про його загибель. Ця інформація перевіряється.

Також, за останніми даними, терористи, котрі залишились у Слов’янську, облаштували ДОТи, траншеї із кулеметами. По місту на вантажівках переміщуються мінометні та гарматні прозрахунки. Вони постійно змінюють місцерозташування, щоб не потрапити під удар авіації.

Що ж стосовно силовиків АТО, котрі потрапили у полон, то наразі триває робота з їх звільнення”, – сказав В.Селезньов.

Як повідомляв УНН, українські бійці, задіяні в антитерористичній операції, потрапили у полон терористів на сході Україні.1 comment

  1. Саша

    Обідно що при такому високому патріотичному піднесенні в Україні силовими структурами керують такі бездарні, корумповані генерали. Президенту України в першу чергу потрібно поміняти керівництво Міністерства оборони, МВС України і більшисть начальників УВС областей і їх заступників, працівників судів усіх рівнів, налогової інспекції, керівництво прикордонної служби. Без заміни керівництва силових структур, Президент не зможе провести реформи, вони будуть заважати, тормозити реформи в країни. Вже після Майдана у Київі до влади знову прийшли корупціонери і рвачі , які думають тільки про особисту вигоду.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.