111

Сьогодні у Тернопільському прес-клубі мав відбутися підсумковий звіт про кошти, які зібрали на тернопільському Майдані під час Революції Гідності. На жаль, як і попередні рази, грунтовного звіту не провели. Цього разу звітувальники ще й використали підвищені тони. З одного боку, звітуючі – Любомир Шимків, Володимир Стаюра  та інші ображалися, що як це так – ставлять під сумнів їхню роботу, репутацію, з іншого боку – з напівкримінальних структур особи, яких на тернопільському Майдані ніхто не бачив, виступають ледь не “арбітрами нації”. Інтелігенція Тернополя справедливо обурюється, що так звані громадські активісти, які  отримали фінансування від криміналітету і “пасуться” останні кілька місяців на всіх заходах, намагаються нав’язати суспільству якусь позицію. Нормальні тернополяни, які “розкусили” чим “дихають” більшість партійців  Майдану, просто розчарувались в них і перестали приходити. Люди проголосували ногами.  Витягнуті Володимиром Стаюрою 10 тисяч гривень на потреби новоствореного штабу Національної оборони виглядали спробою купити індулігенцію “за майданівські гріхи”. Також зрозуміло, що новообраний  керівник збору коштів – головний критик фінансового обліку коштів Майдану Микола Крук буде скомпрометований “казначеями”, які з надзусиллями намагаються довести, які вони білі і пухнасті.

Ймовірно, тернополян ще очікує “інформаційна лапша”, яку подаватимуть, що той, хто нас критикував, а сам зараз ось як працює. Чи вдасться їм це зробити? Напевно так, бо як би ідеально не працював Крук, в проплачених матеріалах “чорного піару” казначеї Майдану спробують відбілитися на його фоні. Врешті решт, на кону їхнє політичне майбутнє.

Журналісту “ПРО ВСЕ” дуже прикро, що замість скурпульозного звіту, який мав розставити всі крапки над “і”, організатори прес-конференції знову захотіли провести шоу.

Тепер же стоїть питання чи зможуть поважні тернополяни забезпечити проведення аудиту, а не “морального побиття студентства”.

Принаймні, їх там занадто мало, щоб протистояти “степанівцям”.

Проте й Любомир Шимків сам винен, що загнав себе в глухий кут. Його істерика під час прес-конференції показала невпевненість у документації. Чесна людина не боїться жодного перевірки, особливо, якщо це відбувається публічно. Натомість Шимків почав “виляти хвостом”: нехай УНСО прозвітує, самооборона, які теж збирали гроші на Майдані, а тоді вже ми займемось аудитом.

Порятунком Любомира Шимківа, якщо він з командою студентів дійсно не має гріхів,   запросити пресу на старт аудиторської роботи, де громадські активісти оголосять, що їм надали всі необхідні документи. Можливо, варто навіть зробити онлайн-трансляцію, щоб часом “доброзичливці” не позичили якісь папери з бухгалтерії.

По закінченні цієї роботи – мав би бути публічно оголошений підсумок аудиту. Після цього всі матеріали передані в архів для дослідників-істориків, які з часом висвітлять і цю грань Майдану.

Щоб не розсосолювати тему, подаємо ще офіційне повідомлення-анонс заходу: “підсумковий звіт щодо коштів майдану. Створення Тернопільського обласного штабу національної оборони” . Учасники: Володимир Стаюра (ВО Свобода);
Віктор Мартинюк (ВО Батьківщина);
Наталка Михно (УДАР);
Любомир Шимків – керівник молодіжного євромайдану;
Петро Атаманчук – співголова обласної Координаційної Ради громадських організацій захисту української державності, голова обласної організації ОУН (державників).

zvit_05

zvit_06

zvit_07

zvit_08

zvit_09

zvit_10

zvit_11

 

zvit_13

zvit_14

 

zvit_16

zvit_17

 

zvit_19

zvit_20

zvit_21

zvit_22

zvit_23

zvit_24

zvit_25

zvit_26

zvit_27

zvit_28

zvit_29

zvit_30

zvit_31

zvit_32

zvit_33

zvit_34

zvit_35

zvit_36

zvit_37

zvit_38
zvit_06
zvit_09
zvit_10
zvit_12
zvit_17
zvit_18
zvit_20
zvit_20
zvit_21
zvit_22
zvit_24
zvit_26
zvit_27
zvit_28
zvit_29
zvit_33
zvit_36
zvit_38
zvit_39

5 comments

 1. янукович

  ви думаєте що наод знову поведеться на ваш лохотрон!а де чашку забули!кому тепер на хату зберати будете!!!!!

 2. Андрій

  Вже стільки разів про звіт говорилось, а віз і нині там. Я особисто не бачу проблем щоб такий звіт детальний подати. Створити групу незалежного аудиту з спеціалістів бухгалтерів та охочих громадян. Під розписку забрати у “казначеїв” документи. звести дебет з кредитом, якщо по якихось операціях є підозри відібрати у “казначеїв” письмові пояснення. Але щось мені підказує, що “казначеї” на це не підуть

 3. Саша

  Всі ці так звані активісти повинні памятати що всі кошти які зібрали волантери і ті які поступили на рахунок не являються їх власністю а є вланістю Тернопільської громади . Громада вправі вимагати звіту і вправі знати куди пішли кошти. Якщо так звані активісти привласнили кошти або використали для своїх цілей нехай про це скажуть громаді – ми злодії і мошеніки. В іншому випадку громада може силою забрати всі підзвітні документи і провести аудит або потрібно звернутись до правоохоронних органів нехай проведуть перевірку і дадуть правову оцінку так званим активістам майдану. У нас завжди зявляються активісти коли потрібно збирати гроші і немає активістів коли потрібно захищати Батьківщину. Як правило гроші збирають одні активісти а воювати ідуть інші-патріоти.

 4. от воно як..

  А Шимків показав себе як справжнє хамло, перебиває старших, погрожує,кричить, шось піниться., як то кажуть старші люди “на злодієві шапка горить”….. а ше молодіжний мер…. от і проявилось його справжнє обличчя.. а політики його просто підставили “на гроші”, а самі хочуть “вмити руки”..от і закінчилась карєра Шимківа в політиці…

  А Стаюра вже частину грошей, які вкрав з каси Євромайдану, десятину “під камери” вклав в своє політичне майбутнє…

 5. марина

  де були ці всі сьогоднішні охочі “перевіряючі” в страшні люті морози, непогоду.??? Чому тоді не долучилися допомогти у тому зборі коштів? посидіти в тій палатці хоч раз до 10 години вечора на морозі? Як непорядно… Мені особисто байдуже, як змогли розпорядитися тими коштами. Я що змогла приносила і знаю мені віддасться сторицею…Люди, так звані громадські діячі, схаменіться!!! Хто не довіряв, той мабуть не здавав нічого. А тепер я думаю, що ви самі ні копійки не здавали, а тепер ревізувати хочете… Згадайте ті дні…коли гинули наші хлопці…коли так потрібні були люди там на Майдані…Ще рани болять…а ви брудните святе діло тернополян.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.