Фінансові інспектори виявили втрат на суму 124 тис. гривень у Теребовлянській спецшколі-інтернаті

Поділитися

Фахівцями Держфінінспекції в Тернопільській області проведено ревізію фінансово-господарської діяльності Теребовлянської обласної комунальної гімназії спецшколи-інтернат з поглибленим вивченням іноземної мови і збереженням класів для слабозорих дітей, якою виявлено фінансових порушень, що призвели до втрат, на загальну суму 124 тис. гривень.

В ході ревізії встановлено, що працівникам зайво нараховано та виплачено заробітної плати з нарахуваннями на загальну суму 60 тис. гривень внаслідок підвищення посадового окладу, встановлення доплат та надбавок всупереч законодавству, тощо.

Також виявлено, що кошти, утримані із заробітної плати працівників по проведених перерахунках за минулі роки, не перераховано до бюджету. Внаслідок вказаного порушення бюджетом недоотримано доходів у загальній сумі майже 12 тис. гривень.

Інспекторами також встановлено зайве списання продуктів харчування на суму понад 33 тис. гривень.

Ревізією також виявлено, що видатки по оплаті праці робітника підсобного господарства оплачено навчальним закладом за рахунок коштів загального фонду а не спеціального, що призвело до втрат на суму більше 17 тис гривень.

За недотримання законодавства з фінансових питань на 5 посадових осіб складено протоколи про адміністративне правопорушення. За порушення бюджетного законодавства застосовано фінансову санкцію у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами та складено протокол за ст. 164-12 КУпАП. Об’єкту контролю наплавлені обов’язкові вимоги, щодо усунення виявлених порушень, про результати ревізії проінформовано правоохоронні органи.

Прес-служба Держфінінспекції

в Тернопільській області

Звіт прокуратури Тернопільщини щодо ситуації із затриманням міліціонера-вбивці

17 липня розпочнеться проща до Зарваниці