111

Народний депутат України від Тернопільщини Володимир Бойко у своєму профілі у Фейсбуці повідомив: “Для того, щоб підвищити значимість і статус керівника Служби автомобільних доріг у Тернопільській області Богдана Юлика, облавтодор орендує для нього автомобіль Lexus LX-470 2000 року випуску. Щомісяця за нього оплачують 2906 гривень орендної плати. Крім цього здійснюється технічне обслуговування цього автомобіля і його заправка (явно не по 8-10 літрів на 100 км). В цей час працівникам дорожніх господарств виплачують зарплату лише за березень місяць.

dgip dorognikТакий автомобіль не обслуговує навіть найвищих посадових осіб в області – голів облради та облдержадміністрації. Може в Богдана Юлика є якісь переваги за рахунок того, що його батько керує обласним управлінням СБУ?”.

“Постанова Кабміну про економію бюджетних коштів не для “мажорів”!!!”,- підтримав колишнього колегу по облраді Ігор Романків.

 

3 comments

  1. Антон

    не можна бути таким тупуватим!!! Всі знають, що Юлик їздить на Мазді СХ9, а ви пишите про Лексус??? На фото ж видно марку машини і номер державної реєстрації ВО1111АК!!!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.