Мер Тернополя і заступник міністра оборони роздерибанили обласний воєнкомат

0
Поділитися

Ми не одноразово писали про те, що з сторони зажирілих генералів Міністерства оборони Вкраїни вчиняються дії по руйнуванні обороноздатності нашої держави.

В одній з публікацій говорилось про те, що наш «мерцьо» – Усама Бен –надан, спільно з заступником Міністра оборони Вкраїни , вирішили знищити військову частину, по вул.Дубовецькій 1, в Тернополі.

Вивели артилерійську бригаду, домовились про розподіл «зелених президентів» від будівництва будинків ( При чому, «мер 50 на 50» це рішав за благословення Хоптяна – аля – Януковича – рік-2013.). Та їм помішали…

Спротив активістів змусив внести зміни в їх плани.

Дочка , Сергія Віталійовича – в Туреччині на фешенебельному курорті, ремонт вілли в Іспанії, сплата податків за квартиру в Дрездені, , недавно взята квартира біля Ювілейного , в Тернополі (на місці ринку для тварин) – потребують коштів.

Тож було прийнято рішення про «рокіровку» об’єктів .

«Тернопільські підсумки» та «Тернопільский Громадський люстраційний комітет» отримали докумени , про підготовку продажу приміщення обласного військомату в центрі міста Тернополя …

Витяг з сьогоднішнього листа активістів Тернополя до Міністра оборони України:

…в листі № 01-2142/18-05 відмова розмістити добровольців Майдану(цільве призначення : участь в АТО) в казармах військової частини Тернополя базується на тому, що на території містечка № 15 по вул.Дубовецькій планується розмістити Тернопільский обласний військовий комісаріат з ротою охорони.

Жаль, що цей МАРАЗМ, який Ви написали не читав президент України…

Математичне завдання для учнів 1-ого класу, Міністерства Оборони: На території військового містечка № 15 раніше дислокувалось 2000 чоловік. Згідно інформації МО в військовому містечку № 15 повинно розміститись : батальйон тер.оборони ( до 400чол.), рота охорони (до 120 чол.) , обл.воєнкомат (150 чол.). Завдання: визначити кількість вільних ліжко-місць для розміщення.

Розв’язок: 2000 – 400- 120- 150= 1330 вільних ліжко-місць.

Відповідь: після заповнення військовими, залишається 1330 вільних ліжко-місць.

Враховуючи вищевикладене звертаємось до Вас з проханням та вимогою:

Надати дозвіл на тимчасове розміщення (на час АТО) спецбатальйону «Тернопіль» УМВС України в приміщенні В/Ч А-1769, або в приміщенні звільненого обласного воєнкомату.

В випадку не реагування, розпочинаємо формування груп з активістами для безстрокового пікету Міністерства Оборони України в м.Києві.

Попереджувальна поїздка голів громадських організацій відбудеться до 30.07.2014року.

P.S.

…Воруйте в Тернополе – Сергей Витальевич, дорогой мой УСАМУШКА, Бен –надал, дорогой мой терористушка!

Служите России – продажнііій мііій, зам міініістра оборонііі України…

Ваш президент В.Путин

Тернопільська обласна громадська

організація «Тернопільскі підсумки»

Тарас Білан

Тернопільский громадський люстрацій ний комітет

Тарас Герман

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Loading…

0

Через пошук правди, хто вкрав гроші Майдану – виключили з партії

0

Село Красне Гусятинського району: пейзажі не для Рембрандта і Гогена