111

Медслужба Майдану знайшла таємні склади О.Мусія

Медики Майдану знайшли склади, на які було вивезено ліки, принесені українцями для постраждалих під час кількамісячних протистоянь  у центрі Києва.

Волонтери-медики Майдану не лише побували на складах Мусія-Ханенко, а й відзняли на відео  коробки з медикаментами та медичним обладнанням, які приносили в медслужбу Євромайдану для потреб постраждалих.Зокрема, за інформацією лікарів  Майдану перед штурмом на Грушевського з медпункту були винесені всі хірургічні інструменти, вивезення медикаментів здійснювався і в штабі в Михайлівському монастирі

Нагадаємо, ЗМІ  неодноразово писали про причетність до вивезення медикаментів нинішнього міністра охорони здоров’я Олеаг Мусія.

Водночас він сам неодноразово зазначав, що 1 грудня 2013 року вони разом з С.Ханенком утворили Медичну службу штабу національного спротиву Євромайдану.

При цьому міністр наполягає на своїй непричетності до нібито вивезення медикаментів з Майдану.

4 comments

 1. Гриня

  Конкретно заказная публикация! Кто то вверху тянет за уши скотов из строй армады воров и уродов в министерстве охороны больной насквозь популяции! Сто процентная ложь! Как вы себе представляете уроды человека на минном поле который втихую ворует у минера щуп и металлоискатель? Совсем обкурились? Писаки долбанные!

 2. Татьяна

  Наглая ложь!!! Мусий НЕ вор! Кто-то очень хочет снова дерибанить МОЗовский бюджет, а Мусий им поперек горла встал. Мрази…

 3. Кіт Сірко

  Нахабна брехня. – Медикаменти вивозили і громили медпункт Майдану міліція з “тітушками”!
  – Добре, мабуть, заплатили за цей пасквіль авторові, – тож він і пише, паскуда…

 4. киянка-майданівка

  Цілком згодна з коментом Грині! Друзі Богатирьової “виходять в світ”!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.