111

Народний депутат від Тернопільщини Михайло Апостол вважає надзвичайно актуальним питанням для всієї України відновити “штрафні військові підрозділи”. Формувати такі військові об’єднання треба із порушників закону: хабарників-чиновників різного рівня, корупціонерів, недоброчесних правоохоронців, зрадників,  хуліганів та тому подібного “контингенту”.

– У такий час “штрафники”  на Донбасі, на передовій АТО матимуть змогу свою провину спокутували перед Україною.  Згадайте події у 1941-1945 років, – каже Михайло Апостол. – Кожна провина жорстко каралася. Всі винуваті відправлялися у штрафбати, дисциплінарні батальйони. Зрозуміло, що зараз вже не той час, всі намагаються чинити гуманно. Але, навіть цивілізовані європейські країни у військовий час мали аналогічні військові загони зі штрафників!

Чому б не запровадити нову одиницю у Збройних силах України – штрафні батальйони: і державі користь, і люди мають шанс виправитись?!

– На мою думку, потрібна лише нечисельна комісія: попався чи то ДАІ-шник, чи то міліціонер, чи то податківець, чи то будь-хто на хабарі у військовий час – одразу у штрафбатальйон. Ці корупціонери мають собою захищати тих простих тільки-що переодягнених у військову форму молодих хлопців.  Має бути жорстка дисципліна,- переконаний тернопільський депутат, пише газета “Свобода”.

Першочергового, на думку Михайла Апостола, на передовій мають бути тисячі паркетних генералів, які користуються пільгами і живуть за наші з вами податки і за рахунок юнаків, які сьогодні стоять на передовій і гинуть там.  Інші ставали генералами без єдиного вистрілу!

Також мають бути у війську діти олігархів. Переконаний, якщо б у тій частині, де служить дитина мільйонера, чогось бракувало, то буквально за кілька годин, якщо не хвилин, проблему вирішили б.

З іншого боку, каже Михайло Апостол, має бути й правильна державна політика. Для прикладу, у Грузії не можливо займати державну посаду, якщо ти не був у війську і не захищав свою Батьківщину у такий складний час.

3 comments

 1. mysyk.apostol

  А першим хай піде в “Апостолові штрафбати” його синок хабарник

 2. Олег

  і Апостолового зятя-хабарника в штрафбат

 3. 12345

  Фамілія гарна, а розуму ноль. Який хрин його вибрав депутатом, напевно той самий штрафбат і
  голосував за нього. Апостола і всіх депутатів в штрафбат, а солдатів які воюють в заград отряд.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.