Непокарані пустощі переростають у правопорушення, які перетворюються у злочини,безкарність котрих призводить до людиновбивства

Поділитися

Вважаю, що зараз як ніколи ми повинні підтримати Президента в його рішучому безкомпромісному наступі на будь-які прояви сепаратизми та тероризму. Для цього потрібно здійснити ряд кроків у сфері державного будівництва, які б унеможливили у майбутньому подібні прояви сепаратизму на території нашої держави, тобто підірвали його (тероризм, сепаратизм) функціонально, фінансово і політично.
Для забезпечення захисту нашого Народу, Незалежності нашої Держави, здобутків людства в розвитку демократії, моралі, людських цінностей, гуманізму, ми, представники громад району, області, просимо Президента України, органи державної влади та органи представництва громад сприяти або виконати наступні дії:
1.Негайно повернути у державну власність всі об’єкти і галузі, що становлять національну безпеку Держави: галузі нафто-переробну, зв’язку, енергетики, та об’єкти, пов’язані із оборонною діяльністю. Не допустити участі іноземного капіталу у діяльності цих об’єктів.
2.Провести негайний арешт фінансових ресурсів, активів, майна представників бізнесу та влади, які причетні до підтримки і фінансуванні тероризму, антиукраїнської діяльності. Їх майно націоналізувати а кошти направити на відбудову східного регіону країни та української армії.
3.Негайно усунути з посад всіх чиновників, які причетні до розкрадання, дерибану державного і військового майна, причетні до розвалу військово-промислового комплексу,оборонних об’єктів та притягнути їх до відповідальності із відшкодуванням шкоди державі.
4. негайно звільнити з посад та притягнути до відповідальності осіб, які своєю злочинною діяльністю чи бездіяльністю призвели до:
– втечі Януковича і його злочинної банди;
– беззбройної здачі Криму;
– чинять перешкоди, гальмують виготовлення, закупівлю і забезпечення військовослужбовців засобами захисту, озброєнням, та іншим необхідним забезпеченням;
– розкрадання державних коштів та коштів зібраних українським народом на потреби військовим та ЗСУ,
5.Негайно провести переатестацію вищого офіцерського складу (особливо генералів) в зоні бойових дій на Сході України.
6.Звернутися до міжнародної спільноти, правових, урядових, військових міжнародних організацій і блоків, лідерів провідних країн світу з проханням:
– негайно ввести війська НАТО та миротворчі війська ООН (без участі Росії) Схід України;
– негайно надати для потреб Збройних Сил Україні необхідне озброєння, технічне забезпечення та доступ до космічної розвідки;
– негайно запровадити економічні та політичні санкції до уряду, посадових осіб та економіки Росії як державного органу, що утримує, фінансує терористів і їх злочинну діяльність.
– негайно повернути народу Україні кошти , що знаходяться на закордонних рахунках родини Януковича та поплічників його режиму.
7. Вжити всіх необхідних, дієвих і ефективних заходів для швидкого і успішного знищення терористів, звільнення нашої землі від російських найманців та збереження життя нашим військовослужбовцям і мирному населенню. Ми підтримуємо будь-які ініціативи Президента щодо цього. Тільки рішучість в діях та безжальність до терористів, повне викорінення сепаратизму і тероризму заради недопущення його в майбутньому, заради спокою нашого народу, заради світлої пам’яті закатованих героїв. Будь-які переговори, безкарність, лояльне відношення до терористів може призвести до нових вибухів сепаратизму і тероризму в майбутнього. Заради наших дітей, цього допустити ми не маємо права.
8. Припинити будь-які політичні, економічні, дипломатичні зв’язки із Росією як терористичною державою та визнати Путіна терористом, що чинить злочини проти людства.
9. Розробити і прийняти Закон України про ідентифікацію громадянина України, згідно котрого позбавляти громадянства всіх сепаратистсько і проросійсько настроєних жителів України, котрі своїми діями допомагали диверсантам, бандформуванням, брехливо висловлювалися проти України, глумилися над державною символікою тощо. Такі люди не мають права приймати участь у державотворчій діяльності: брати участь у виборах, займати державні посади, представляти громади тощо.

10. Заборонити на території України діяльність всіх церков московського патріархату які є джерелом сепаратизму, шовинізму, українофобста та тероризму. Притягнути до кримінальної відповідальності всіх причетних до сепаратизму та підтримки тероризму, до українофобської, шовіністичної діяльності попів московського патріархату. Всі українські храми та лаври України вивести з під впорядкування московському патріархату, а їх підпорядкувати Українській помісній церкві. Ці храми, православні святині є надбанням українського народу, збудовані руками наших предків, стоять на нашій землі а тому вони повинні бути духовними центрами відродження України, становлення моральності, духовності. І ми не маємо права дозволити сплюндрувати, спаплюжити наші святині, наші душі цими анцихристами, сатанинськими вишкребками Путіна-Гундєєва. Слава Україні!
Громадський діяч Олег Барна

З чого починається корупція влади

Намалюй листа солдату, напиши слова підтримки