У Кременецькому лісотехнічному коледжі виявили втрат на суму 150 тис. гривень

Поділитися

Фахівцями Держфінінспекції в Тернопільській області проведено ревізію фінансово-господарської діяльності Кременецького лісотехнічного коледжу, якою виявлено фінансових порушень, що призвели до втрат, на загальну суму 150 тис. гривень.

В ході ревізії встановлено, що працівникам зайво нараховано та виплачено заробітної плати з нарахуваннями на загальну суму майже 66 тис. гривень внаслідок встановлення доплат, премій, нарахування і виплати матеріальної допомоги всупереч законодавству, тощо.

Інспектори також виявили оплату за не спожиті послуги по водовідведенню та за не надані послуги з виготовлення технічної документації на загальну суму 57 тис. гривень.

Також виявлено, що навчальним закладом видатки за комунальні послуги, спожиті і відшкодовані орендарями та комунальні послуги, спожиті при наданні платних послуг, частково проведено за рахунок коштів загального фонду кошторису, що призвело до втрат на суму 25 тис. гривень.

Окремо хочеться зазначити, що протягом 2011-2013 років 70 випускників коледжу отримали направлення на працевлаштування та не прибули до місця роботи, при цьому затрати коштів державного бюджету на їх навчання склали понад 3 млн. гривень.

За недотримання законодавства з фінансових питань на 3 посадових осіб складено протоколи про адміністративне правопорушення. За порушення бюджетного законодавства застосовано фінансову санкцію у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами. Об’єкту контролю направлені обов’язкові вимоги щодо повного усунення виявлених порушень, про результати ревізії проінформовано правоохоронні органи.

Прес-служба Держфінінспекції

в Тернопільській області

Московський патріархат буде наживатися на українському піску в Почаєві до 2028 року

У Кременці було торнадо