111

На території тернопільського речового та продуктового ринку без відповідних документів знаходяться сотні торгових точок і усі вони відмовляються на укладення договорів оренди, посилаючись на те, що щомісячно сплачують старшому дільничому міліції Михайлу Лехману. Міліціонер дав їм «гарантію», що їх ніхто з цього місця не «виселить». За таку «кришу» власники торгових точок сплачують щомісячно М.Лехману по 200-300 доларів США.
Мало, того, хто не «йде назустріч» доблесному міліціонеру, то його бізнес закінчується дуже швидко. М.Лехман через начальника муніципальної поліції тернопільської міськради Волкова та депутата міської ради Напору «вирішує» питання про включення підприємця до списку на демонтаж його приміщення.
Ось куди дальше йдуть гроші підприємців – поки що не відомо. Може на фінансування нашої армії на Донбасі чи родинам героїв Небесної сотні?

 Анатолій Зварич

1 comment

  1. Назар

    Ха-ха-ха))))) Здивували.Люба бабця на ринку розкаже.На Шептицького маленький ринок з секондом, так там рекомендують незаключати договора, а гроші в кишеню, стоїш собі і все пучком, і ніякої податкової, і майдан їм до одного місця.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.