У Тернополі починає діяти централізований склад для допомоги українській армії

Поділитися

У Тернополі запрацював централізований склад для збору необхідних речей, провіанту, військової амуніції для передачі військовим у зону АТО. Туди звозитимуть допомогу з районних центрів Тернополя та зібрані біля супермаркетів продукти. Також тернополяни зможуть особисто приносити сюди речі. Звіт про зібрані речі активісти обіцяють зробити максимально відкритим і прозорим – людям видаватимуть відповідні розписки, а підсумковий звіт скерують у військову прокуратуру. Зараз готують документи і облаштовують склад.

Ініціатива належить Громадським організаціям, які входять в Об’єднання заради громади «Ядро». Роботу щодо відкриття централізованого складу вони розподілили між собою: ТО ВО «Автомайдан» відповідає за логістику вантажних машин по районних центрах, «Самооборона Тернопільщини» координує доставку адресних передач на Схід, волонтери ГО «Майдан Тернопіль» збирають провіант біля супермаркетів міста, інші громадські організації допомагають налагодити роботу складу.

Про дату офіційного відкриття складу громадські активісти обіцяють повідомити, як тільки оформлять документи та налагодять співпрацю із волонтерами.

До волонтерства може долучитися будь-хто з тернополян чи жителів області. Найбільша потреба – у допомозі дівчат і жінок (бодай дві години в день збирати необхідну для солдат продукцію біля супермаркетів міста). Також ОЗГ «Ядро» запрошує добровольців в усіх районних центрах області – для збору та обліку передач на передову від жителів навколишніх сіл.

Централізований склад працюватиме за адресою: м.Тернопіль, вул. Збаразька, 16, гуртовня «Галант» (з головного в’їзду – прямо і до кінця, тоді повернути праворуч)

Волонтерів просять зголошуватися за телефоном 098 48 79 152, електронна скринька: gromadatern@gmail.com

Батальйон “Азов”, море і тернопільська допомога

Вночі позицій сил АТО в прикордонних районах двічі обстріляли з території Росії