У Тернополі презентували книгу про Тернопільсько-Зборівську архиєпархію УКГЦ

Поділитися

Книгу «Тернопільсько-Зборівська архиєпархія УГКЦ. Парафії, монастирі, храми. Шематизм» презентували 29 липня у Фундації імені Й. Сліпого у Тернополі.
Непересічна подія зібрала представників духовенства, влади, громадських діячів краю, серед яких – архієпископ і митрополит Тернопільсько-Зборівський Василій Семенюк, отець-доктор Віталій Козак, заступник голови Тернопільської облдержадміністрації Наталка Михно, представники департаменту культури, релігій та національностей ТОДА.
Унікальна книга, присвячена 25-літтю виходу УГКЦ з підпілля, побачила світ цього року у видавництві ТОВ «Новий колір». У її вступних розділах – нарис становлення християнства в Україні, розвиток греко-католицької областей. Цікавими є фотоілюстрації. Їх у книзі – понад 2 тисячі.
«Хочу привітати краян із виходом такого ґрунтовного та якісного видання, – зауважила Наталка Михно. – Історія Української греко-католицької церкви є свідченням того, що жодна система чи режим не здатні зламати справжню віру».
Владика Василій Семенюк наголосив, що видання буде цікавим і корисним не тільки для духовенства, а й для краєзнавців, істориків. Також владика подякував усім, хто долучився до видавництва книги.

Оля Вербило

Не пройшовши фейс-контроль, тернополянин вирішив влаштувати вуличні бої

0

У Великих Бірках впіймали автомобіль, який забруднював річку