Вижили: з оздоровлення в “Лісовому” повернулося 50 дітей-переселенців із зони АТО та Криму

Поділитися

Задоволеними та повними сил із дитячого оздоровчого закладу «Лісовий», що у селі Скоморохи Бучацького району, повернулося 95 дітей. 50 із них – переселенці із зони АТО та АР Крим.

«Рішенням сесії Тернопільської обласної ради від 17 червня 2014 року №1719 було прийнято, що за кошти обласного бюджету упродовж 2014 року оздоровленням та відпочинком  будуть охоплені діти із Донецької та Луганської областей, діти-переселенці із АР Крим, а також діти учасників антитерористичної операції», – розповів в.о. начальника управління у справах сім’ї та молоді ТОДА Ігор Чорний.

За його словами, побоювання щодо мовного бар’єру, який міг би виникнути між дітьми, не справдились.  Навпаки, оздоровлення дітей зі східних областей у західній Україні зміцнило їхні знання державної мови, адже у таборі вони намагалися спілкуватися українською.

11-річна Настя Злобіна із Одеси розповіла, що відпочинок у «Лісовому» їй запам’ятається надовго: «Я вже відпочивала у дитячих таборах в Одесі та Затоці, але тут мені сподобалося найбільше, бо я знайшла багато друзів».
Батько дівчинки Олег Злобін розповів, із Севастополя до Одеси вони переїхали через дружину, котра працювала військовослужбовцем. Під час захоплення Криму вона не перейшла на сторону Російської федерації,  тому сім’я була змушена перебратися до Одеси.

Ігор Чорний також розповів, у планах – і надалі оздоровлювати маленьких переселенців із зони АТО та АР Крим. Наразі 9 дітей готові їхати на відпочинок.

Після роботи заступник губернатора засідає в самогонній ресторації

Чому Данила Яневського відсторонили від ефіру Громадського телебачення?