Як рибак Микола, на тернопільському ставі, півтори години 15-ти кілограмового карпа витягав (фото, відео)

Поділитися

Вчора, з шостої до пів восьмої вечора на тернопільській дамбі була неймовірна пробка. Людей на дамбі було як на демонстрації. Всі перепитували, що сталося, а коли взнавали причину – залишалися і радісно вболівали за земляка. У той час, протягом півтори години, рибак Микола намагався витягнути з води не менше, як 15-ти кілограмового карпа. А, можливо, він сягав усі й 20 кілограмів. На око ж точно не скажеш. Як розповів рибак, перед тим він з дружиною і товаришем просиділи з самого ранку на дамбі. Гарна погода, приємний відпочинок на сонечку. Час непомітно минув. Карп клюнув  першим за цілий день. Микола в чому був, так і кинувся у воду. В кишенях були два мобільних телефони, які, як з’ясувалось згодом, вже не працюють. Велетенська рибина “тягала” чоловіка тривалий час. Потім рибак мордував карпа. Микола кілька разів підтягував рибу ближче і тоді з  тисячу вболівальників на березі ахали і ойкали, бачачи велетенську морду чи плавник. Люди підтримували тернополянина, але лізти у воду ніхто не хотів, щоб з допомогою сачка витягнути карпа. Врешті інші рибаки позичили “підсаку”, яка виявилась напів поламаною. Тільки Микола зловив нею рибину, як карп пальнув хвостом і поплив разом із рибальським знаряддям. Врешті там він звільнився від гачка і дременув. Розчарований рибак був прикро вражений від такої “допомоги із сачком”.

Журналіст “ПРО ВСЕ” поспілкувався з рибаком, який привернув увагу половини міста до свого уловом. Можливо, тернополяни допоможуть і скинуться хоча б на мобільний телефон чоловіку, який влаштував справжнє шоу.

Кошти можна кинути на картку Надії Безкоровайної, дружини Миколи: 4035200245217259  в Укрексімбанку.Володимир Колінець про ректора педагогічного університету Кравця

На Тернопільщині суд засудив жителя сусідньої області за жорстоке вбивство до 11 років позбавлення волі