111

Про те що Тернопіль перетворюється на Венецію після кожного невеличкого дощу писали чи не у всіх місцевих ЗМІ. Влада усі ці роки навіть не думає вирішити проблему, розповідаючи про безгрошів’я в бюджеті.  Разом з тим, тернополяни лише на Майдан зуміли зібрати 3 мільйони 200 тисяч гривень (про вкрадені півмільйона гривень членами різних партій згадувати не будемо). За час АТО тернополяни скинулись  ще на мільйон гривень і 50 тонн продуктів. Виникає логічне питання: для чого у місті така безпомічна влада, що нічого не може?

Вчора журналіст тернопільської інтернет-газети “ПРО ВСЕ” став свідком, як після дощу на вулиці Липовій “фонтан” стоків бив на пів метра, а вся вулиця стала судноплавною, біля Збруча не можливо було ні пройти, ні проїхати, на вулиці Оболоня як заливало людям хати, так і заливає, а супероснащена технічно міська довідка 1580 просто не підносить слухавку. Рятувальники МНС приїхали із величезним запізненням. Жителі Оболоні розповіли, як 27 травня, коли була величезна злива, то горе-бійці Міністерства надзвичайних ситуацій відмовлялися зайти у домівки і врятувати дітей, казали вибивати вікна, передавати малих через дзюри в рамах. Мовляв, так винесемо. Про те, що будівельні компанії поклали око на земельні ділянки будинків №35 і 37 на Оболоні навіть не приховує заступник міського голови Владислав Стемковський. Він людям прямо в очі сказав, що вони самі вступляться. Максимум, що тернополянам пропонують будівельники – 2-х кімнатну квартиру замість зруйнованих будинків і 35 сотих землі. Як мовиться, не має на владу доброго юриста-адвоката. Поки що…

Активно цього року триває ремонт на вулиці Миру. Спочатку постелили ремонтники асфальт, поклали нову бруківку і змонтували вчора ж гойдалки. Але нормального зливу води як не було, так і не має. Дощове “озеро” затопило всю дорогу по саме “нікуди подітися”.

Найсмішніше, що вчора вранці представники Тернопільської міської ради прозвітували про 100 тисяч гривень, які витратили на промивку дощових колекторів. Мовляв, вже проблем не буде. Певно, є на світі справедливість, після обіду дощ показав як списуються-викрадаються гроші громади міста. Чи понесе хтось відповідальність? Хіба один мер Надал, якого люди точно вже не переоберуть на наступний термін.

Про “дощові фонтани” біля пам’ятника Степана Бандери “ПРО ВСЕ” також писала неодноразово. Після зливи біля символа української нації просто не можливо перебувати – сморід стоїть неймовірний. Кажуть, що вже й земля навколо пам’ятника роздана, а з парку Шевченка залишилась одна прибережна смужка.Тернопільські комунальники готові до дощів?

1 comment

  1. Богдан

    НА ТАКОМУ ПРСТОМУ ПРИКЛАДІ( ЗЛИВА) МАЄМО МОЖЛИВІСТЬ ЧЕРГОВИЙ РАЗ ПЕРЕКОНАТИСЯ , ЩО ТІ ХТО ЗАХОПИВ ВЛАДУ В ТЕПНОПОЛІ ЯВЛЮТЬ СОБОЮ БЕЗМОЗГЛУ, БЕЗДАРНУ, БЕЗВІДПОВІДАЛЬНУ І ЗЛОЧИННУ КОМПАНІЮ БРИТОГОЛОВИХ ПОКИДЬКІВ, ЯКІ НІ ПРО ЩО КРІМ СВОЇХ ВЛАСНИХ ІНТЕРЕСІВ ОПІКУВАТИСЯ НЕ ЗБИРАЮТЬСЯ.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.