«Керівниками виконавчої гілки влади повинні бути патріоти та професіонали, які не заплямували себе перебуванням у ПР, – зазначив Василь Хомінець, голова Тернопільської обласної Ради(ВО Свобода). – Це моральний бік люстрації. По-друге, кожен чиновник, який змушував своїх підлеглих під страхом звільнення чи то  вступати до лав партії, чи то брати участь в провладних акціях протесту, чи причетний до порушень законодавства, повинен понести законну відповідальність.  На ключових посадах повинні бути люди, які віддано і чесно служитимуть народу, а не певній антиукраїнській  політичній силі».

Дуже сильно сказано,але на жаль нічого не зроблено в Гусятинському  районі, де при владі БЮТ і ВО Свобода.

Всі керівники-регіонали залишилися на своїх посадах,незважаючи на те,що вони були активними провідниками антиукраїнської політики партії регіонів. Заставляли людей вступати в  ПР, підкупляли виборців,використовували службове становище для не законної агітації,в своїх установах насильно вивішували портрети злочинців Януковича, Азарова і інших.Називали не цензурними словами Героїв Небесної Сотні.На руках керівників-регіоналів кров українських патріотів.

Відзначилися і ті,котрі своїм особистим прикладом повинні вчити патріотизму,любові до Батьківщини – це директори шкіл Гусятинського району,які майже в повному складі вступили в партію регіонів на чолі із начальником відділу освіти  Кащишин. Найактивніші директори-регіонали з Копичинець, Хоросткова, Крогулець, Гусятина,Красного,Товстого. Серед директорів є люди котрі не підтримували політику регіоналів,але більшість  свідомі, ярі прихильники кривавого режиму.

Не пасла задніх і культура.Тут не бажаних звільняли використовуючи метод скорочення штатів.А всі заходи,які проводив відділ культури:вечорниці, конкурси, гуляння мали на меті пропіарити Хоптяниху і напоїти “медовухою” Хоптяна. Особливо відзначався  ……звичайно зав.відділом культури Сагайдак.

І медицина  (Мостовий, Весиловский, Кобрин)  обслуговувала сімю Хоптянів від душі – тут і масажі,і крапильниці і все інше.

Було б добре створити комісію і назвати всі злочини регіоналів в Гусятинському районі,але хто її створить? Можна зробити висновок,що на всіх ключових посадах в Гусятинському районі знаходяться регіонали:

1.Керуючий справами РДА-регіонал

2.відділ культури                 -регіоннал

3.відділ освіти                      -регіоналка

4.головний лікар                  -регіонал

5.сільська медицина             -регіонал

6.апарат райради                   -більшість регіонали

7.РДА                                      -більшість регіонали

8.і т.д.

Зважаючи на те,що жоден регіонал публічно не покаявся, то будьте ви гади регіональні всі пркляті.

А районній владі бажаємо розуму,щоб припинити регіональний шабаш,бо інакше найближчим часом Гусятин чекає ще один МАЙДАН.

В коментах добавте більше фактів злочинної діяльності партії регіонів на Гусятинщині.

СЛАВА  УКРАЇНІ !

Михайло Сафарі

<briks30@ukr.net>

30 comments

 1. Музикант

  Микола коментує:
  07.08.2014 о 18:37
  Задолбався дивитися на цих “професійних” люстраторів.Пам”ятаєте писали про кримінального авторитета “Монгола” в Гусятинському районі пана Огородника Володимира,голову районної “Свободи”?Так от,як вияснилося на сьогоднішній день цей “добродій” став “смотрящим” в районі.Він вказує голові РДА Аніловському Ігорю,а також своєму побратиму по партії,а одночасно голові Гусятинської районної ради Бойчуку В, хто має отримати які посади,кого брати,кого не брати…Одним словом “безпредєл” в Гусятині продовжується…Але дивує позиція голови ОДА Сиротюка Олега,невірю,що Огородник дозволяє собі такі речі без кришування Сиротюка.Пане Олег,якщо ви в найближчий період не приберете свого пса,то про діяння в районні свободівців буде повідомленно особисто Президента України.(повірте доступ до нього маємо).

  Відповіcти
  Роман коментує:
  07.08.2014 о 19:12
  Факт,спочатку привів в району раду якогось “носорога”,з яким шлявся по Гусятину і влаштував його в районну раду,не впевненний,але ніби на посаду радника.Дальше кажуть пропихає на головного редактора сестру своєї дружини Аллу,не зрозуміло за які заслуги.І ще одне призначення-заступника по гуманітарній сфері.Призначили якусь соплячку з Чабарівки(родичка Огородника),але що саме цікаво провалили пані Ірину,я думаю ви пам”ятаєте-та що вела майдани в Гусятині.І кажуть,що все це Огородник робить спеціально на зло Савчуку.Видно пан Огородник зовсім ні в чому не розуміється..Друзі певно прийдеться знов збиратися на майдани,якщо на посади беруть не патріотів,а родичів та друзів.

  Відповіcти
  літо коментує:
  08.08.2014 о 10:33
  Зрозуміло чому не пані Ірина Сукач на посаді заступника по гуманітарних питаннях.Призначення цієї людини автоматично би звільнило районну освіту від Кащишин та її продажних і безхребетних директорів шкіл.А їх так треба міняти…Серед батьків, чиї діти ходять в школу,вже присутні серйозні революційні настрої.Аморальним людям не місце в системі виховання.Якщо до 1 вересня пан Аніловський не зробить висновку,то 2 вересня може бути пізно.Зустрінемось на нашому Майдані.А Бойчуку бажано туди не приходити ,бо надто вже дратує людей,щоб чого не трапилось. Робіть висновки,лжепатріоти.

  Відповіcти

 2. Комітет Революції

  Панове Бойчук та Аніловський,або ви почнете виганяти регіоналів і їх прибічників,або ми викинемо вас з кабінетів…

 3. ЕКУ

  Люстрацію на Гусятинщині зупинив особисто Савчук, мер Гусятина (він же Михайло Сафарі). І зупинив відразу після звільнення найпершого регіонала Панчука. Він з своєї ініціативи зібрав Комітет Спротиву, назвавав методи люстрації “бандитизмом” і рішенням комітету заборонив її проводити (в тому числі вище згаданому Володі Огроднику) -вимагав чекати на закон про люстрацію. Побачивши, що Комітет Спротиву повівся він паралельно почав підбирати потрібні йому кандидатури на жирні посади в районі, маючи намір провести люстрацію тоді коли буде мати на посади необхідних людей. Частково Савчук контингент підібрав свата Новінчука Михайла – пропонував на голову РДА, куму -Ірину Сукач на заступника з гум. питань, свого партійного зама – Ігоря Скопецького – на керуючого справами районної ради, ще одна кума мала стати начальником відділу освіти, а недолугий синок Савчука – начальником юридичного відділу райдержадміністрації. Провід Майдану побачивши деструктивну позицію такого патріота – усунув його від прийняття рішень поки не усвідомить, що Гусятинський район не власність його родини.

 4. гусятинка

  Еку,а що Панчук такий вже затятий регіонал,що аж на ньому зупинилася люстрація,якщо можна назвати дії так званих “люстраторів”,коли були під час” люстрації” словесні та фізичні розправи? Люстратори на чолі з Огородником створили в Гусятині так звану ГНР,щось на зразок ДНР і займаються тим самим ,що Гіркін на Донбасі.Тому і Савчук напевно і зупинив цей самосуд. Напевно це мають вирішувати не гусятинські сепаратисти на чолі з Огородником,а державні органи. Закону про люстрацію ще нема,то напевно варто почекати, бо в Україні йде не оголошена війна. А хлопцям,у яких сверблять руки ,щоб когось “люструвати” ,дам пораду-на АТО…

 5. Валентин

  Якщо на вашу думку,Савчук Михайло заправляє процесом,то чому сьогодні ні одна із переліченних вами осіб не займають посад?.І ще, я не вірю,що статтю написав Савчук.Колись в Гусятині була зустріч з депутатом Верховної Ради Михайлом Апостолом і один з його помічників з Теребовлі,звати здається Віктор говорив,що розмістить інформацію на сайт Про все.З цього роблю заключення,що команда Апостола мститься Савчуку за попередні вибори.

 6. Вова

  Хлопці,та майте хоча б каплю совісті,так нагло брехати-Савчуковому сину,ще 2 роки вчитися.

 7. Олег

  Брєдові в ЕКУ дані.
  Ви Савчукової тіні скоро почнете боятись…не те,що родини.Хоча правильно робите. Таких брехливих вискочок Михайло Дмитрович завжди ставить на місце. Пробуєте тут в цих коментарях відігратись,але це пусте місце. Зрозуміло,що всі інтернет-ресурси будуть ще ,поки-що, підігрувати “народним” депутатам і їхнім метровим у блискучих світлих костюмах на виріст помічникам ( Апостол,Лівель),але в кінцевому результаті правда завжди буде вище.

 8. Зима

  Савчук не може працювати в команді,бо думає,що всі тупі тільки він один розумний,він так і каже.Не поважає думку інших.Завжди хвалиться і все добре приписує собі.Він скоро перехитрить самого себе.

 9. Паша

  Ге-ге,та в районі зараз керують одні “метрові”-Бойчук,Лівель.Певно команда Путіна.А вам читачі скажу,що всі негаразди від малих.Вони своєю злобою компенсують свою недоразвитость.Бачачи,що відкрито виграти не можуть,починають по підлому кусати,як комарі.

  1. Зима

   Спочатку навчися грамотно писати,а ге-ге-кають в психушці.

   1. Паша

    Зима,та за тобою і твоїми “друзями” дійсно плаче як не тюрма,то психушка…

 10. Крогульчанин

  Серед них і “рослі”є дебелкуваті-Ангелюк,Огородник.Психушка за ними плаче.Ви ж подивіться на них,на їх вигляд,ну явно не сповна розуму.Приїдьте в Крогулець і люди розкажуть,що вони там витворяли,а можливо і ще десь.

 11. Гусятинка

  Дмитро Савчук,син мера,навчається лише тільки в університеті,а ви, “панове -люстратори” ,забезпечуєте вже його роботою.За це вам велике спасибі. Але чому ви його називаєте “недолугим сином”,а гусятинського сепаратиста- Володею Огородником,який відправив через свій буйний характер на той світ невинне дитя,при цьому,залишився непокараним.Таких українців допускаєте до влади? При таких “патріотах”Україна буде котитися у прірву. Яку посаду “Володя Огородник “займає в районі,що саме під його керівництвом відбуваються люстраційні моменти?( і не тільки) Має ким гордитися пан Савчук:син Дмитро-начальник юридичного відділу, дочка Юлія-перекладач-консультант ,зять Степан буде писати про “гусятинську братву” сценарії для майбутніх КВК. Краще ходіть до церкви,моліться Богу, а не виливайте бруд один на одного.

  1. Зима

   Гусятинко,сепаратист-Володя Огородник на даний час знаходиться в Луганську в зоні АТО допомагає бійцям Нац.гвардії.
   Побільше б таких патріотів,як Огородник.

 12. Петро

  А коли це Польшу переіменували в Луганську область?Чи те польське сало,що Огородник привезе з метою продати є допомогою Національній Гвардії?Дуже легко перевірити на кордоні перетин данною особою,так що перестаньте ліпити з “козла” героя.Він і під час війни займається власним збагаченням…

  1. Зима

   На даний час Огородник супроводжує гуманітарку в Луганську.Це доручення він отримав від ОДА.Можете передзвонити пане “КОЗЕЛ”.

   1. Петро

    Зима,невже в Тернополі нікого не залишилося,що аж з Гусятина викликали Огородника?Кому ти впарюєш цю лапшу?Я розумію,що тебе Огородник “впихнув”радником і ти тепер відпрацьовуєш.А за козла можеш отримати по своїй “наглій” мармезі.Щодо доставки гуманітарних грузів,то повідомлю тобі,що їх возять в Харківську,Херсонську та Миколаївську область,а звідти спецпідрозділи перевозять в Луганську та Донецьку.(так що казочок не треба)…

 13. Петро

  Я читаю дані коментарі і стає страшно-а що дальше?Люди спам”ятайтеся,що ви творите?Ще вчора ви разом стояли на майдані,а сьогодні воюєте.Зупиніться,подайте один одному руки і почніть спочатку.Якщо причина в посадах,значить дайте посаду,а не тягніть всю ковдру на себе.Я не буду захищати нікого,але не діліть все за партійним принципом.І “Свобода”,і партія Савчука і “Батьківщина”повинні подати свої пропозиції.А якщо хтось був призначенний без загального узгодження,то поміняйте.Не робіть війни,хлопці війна з Росією і так іде,а ви принижуєте один одного.

  1. Зима

   Петро,що за патія Савчука?Савчук є,а партії нема.Давно Нема.Правда є пару кумів .

 14. Петро

  Хочу звернутися до свого тески Петра та до Зими.ПЕРЕСТАНЬТЕ!!!Хто буде Україну захищати,коли ви “воюєте”???

 15. Петро

  РУХ,якщо я не помиляюся,але Зима хочу сказати,що ти не поміняв інтонацію,а робити вигляд,що цих людей не існує не вийде.Я практично був кожного вечора на заходах,які проводилися на площі і бачив хто і що там робив.Якщо починати говорити про кумів та родину,то у вас нічого не вийде крім сварки.Хіба ті люди,які сьогодні зайняли посади заслужили на них більше,чим ті що були на майдані,чи можливо вони більші спеціалісти,знову ж таки ні.Я ніколи не вмішувався в політичні процеси,аж до революційних подій,але впевненний,що ваша ненавість до Савчука є,як би то легше сказати-перегибом.А якщо ви і не любите цю людину,то про патріотів не треба судити з такої позиції.Тим паче,що я думаю,що сам Савчук на посаду не претендує.

 16. Петро

  І саме головне не про партійність треба говорити,а про те,хто і що робив і робить.Я думаю,що можливо тобі краще відомо,хто боровся з режимом хоптянів.Говорити образливі слова найпростіше,але до чого так дійдете.Просто пройде якийсь час і так може статися,що бумеранг повернеться і тоді як поступають сьогодні,поступлять з вами і ви будете задавати питання ЧОМУ.Запам”ятайте одне,що підлість все карається.Хлопці,почніть домовлятися…

 17. Микола

  Петро,ти пропонуєш,щоб вони домовлялися,а за яким принципом і що робити з УДАРом,який є пропрезиденською партією,і що робити з тими,що вже взяли на роботу?

 18. Петро

  Микола,мені здається,що є два варіанти.Перший,демократи не знайдуть спільної мови і тоді революція пройшла марно.А чергові вибори їх ще більше зроблять ворогами.І є другий,конструктивний варіант-примирення і чесний та прозорий розподіл посад.Як це можна зробити,пояснюю.Ну наприклад-Аніловський Ігор ставленник Батьківщини,а також Гусятинського майдану(моя думка його слід залишити),після цього представники політичних сил,які брали участь в революційних подіях(УДАР також враховувати)сідають і кожен пропонує кандидатуру на першого заступника.Сходяться на одній добре,якщо ні – рейтингове голосування).Зразу хочу попередити,що я не знаю які посади і як називаються.Допустимо,що першим заступником став представник Свободи,тоді на 2-го заступника іде обговорення,але Батьківщина та Свобода своїх кандидатур не висовує.Після того,як всі партії отримають по одній посаді,то право слідуючої отримує та політична сила,яка була останьою і тд і тп.Я розумію,що можливо це не ідеальна схема,але як на мене це всеж краще,чим те,що на своїх місцях залишаються регіонали-Семків,Тодорук,Соболь,Сагайдак,Фаберська,Кащишин та інші.Що ж до тих осіб,які вже стали на посади,то необхідно провести з ними розмову і якщо буде знайдено консенсус,то вони залишаться,а якщо ні,то слід вибачитися і запропонувати їм посади відповідно до партійного розподілу.Цей варіант не ідеальний,але це можливість для політичного бомонду Гусятинщини знайти порозуміння і навіть вибори не будуть серйозною перепоною.Більше того,я впевненний,що і результати роботи такої об”єднанної команди будуть швидкими та ефективними.

  1. Зима

   Петро —– +100. Головне повиганяти регіоналів.

 19. Вірт

  Хто знає,чому Аніловский так вперто тримає супер регіоналівСемків,Кащишин,Тодорук,Соболь,Сагайдак,Фаберська, Кобрин та інші ??!

  1. 777

   Це робиться спеціально,щоб на виборах завалити СВОБОДУ і БЮТ.

 20. Толік

  Яким чином і якщо я не помиляюся,то Аніловський член “Батьківщини”?

Напишіть відгук