Націоналісти вимагають покарати вандалів, які сплюндрували могилу Степана Бандери

Поділитися

Організація Українських Націоналістів (бандерівців) глибоко обурена фактом терористичного акту, здійсненого в Мюнхені на могилі провідника національно-визвольних змагань, лідера ОУН Степана Бандери.

Вандали поглумилися над світлою пам’яттю людини, яка все своє життя присвятила боротьбі за свободу народів і людини, за визволення рідного краю з-під чужоземного гніту.

Московські окупанти знищили мільйони українців, знищили лідерів української нації Симона Петлюру, Євгена Коновальця, Степана Бандеру, знищили десятки тисяч борців за українську справу і творців її національної перспективи. Ворог паплюжить імена наших героїв, намагається знищити нашу історичну пам’ять, здійснює збройну агресію на наші землі.

На початку дев’яностих років минулого століття московські окупанти в безсильній злобі двічі підривали пам’ятник Бандері в родинному селі, знищували і паплюжили пам’ятні знаки Провіднику ОУН Євгену Коновальцю, Героям Крут, учасникам боротьби ОУН і УПА. Проте ідеї державного суверенітету і власновладства української нації на своїй землі опанували мільйонами українців і жодні марні потуги імперреваншистів не зупинять поступу народу, його нестримної волі до свободи і справедливості.

ОУН закликає всіх патріотів до згуртування і консолідації зусиль задля захисту нашої соборності і незалежності, звертаємося з вимогою негайно знайти і належним чином покарати новітніх вандалів-терористів, які здійснили акт вандалізму над могилою Степана Бандери в Мюнхені.

Голова ОУН (б) Стефан РОМАНІВ

Комедія зі звіту голови Шумської райдержадміністрації (відео)

Фестиваль “Цвіт вишиванки” відбудеться 23-24 серпня у Тернополі