Прокуратуру Волині очолив Максимов

Поділитися

Перший заступник Генерального прокурора України Микола Герасимюк представив колективу прокуратури Волині новопризначеного керівника – старшого радника юстиції Вадима Максимова. Про це УНН повідомили у прес-службі прокуратури Волинської області.

Під час представлення М.Герасимюк окреслив першочергові завдання у роботі органів прокуратури краю, наголосивши, що на сьогодні в області необхідна чітка скоординована робота усієї правоохоронних органів для збереження законності та правопорядку, посилення протидії корупції й забезпечення додержання конституційних прав громадян.

У свою чергу В.Максимов подякував керівництву Генеральної прокуратури за довіру та запевнив, що усвідомлює всю відповідальність, покладену на нього, й докладатиме максимальних зусиль до забезпечення законності на території області, а від підлеглих вимагатиме добросовісного й чесного виконання професійних обов’язків.

В.Максимов народився 1971 року у Криму. Вищу юридичну освіту здобув в Українській державній юридичній академії у Харкові. По закінченні навчання працював на різних посадах у прокуратурі міста Києва. До призначення на посаду прокурора Волинської області обіймав посаду прокурора Дарницького району міста Києва.

Как я отдохнул в Крыму (видео)

Атрофована обласна рада пробує хоч на завершення каденції провести прозорий конкурс