Природоохоронний прокурор Роман Валецький наведе порядок чи попіариться?

Поділитися

Сьогодні Тернопільський міжрайонний природоохоронний прокурор Роман Валецький провів прес-конференцію на тему “Додержання природоохоронного законодавства на території Національного природного парку “Дністровський каньйон”. Це був перший публічний захід новопризначеного правоохоронця. Задекларував природоохоронець чимало і якщо виконає хоча б 10% від того, що прагне зробити, то виглядатиме надзвичайно дієвим, порівняно з його попередником Олегом Галицьким. Останній що був, що не був прироохоронним прокурором. Його призначення заступником обласного прокурора є потужним компрометуючим фактом на самого ж Юрія Гулкевича. Злі язики стверджують, що підвищення Галицького є своєрідною платою-подякою за бездіяльність. Мовляв, нібито в інтереси Гулкевича входить вся ця напівлегальна добувна галузь краю. Так це чи ні – з часом дадуть відповідь правоохоронці або розкажуть самі ж люди, оскільки втаїти таке шило в мішку надзвичайно складно.

Наразі ж Валецький взявся за Дністровський каньйон, нелегальні копанки, “Соколину гору” на Кременеччині, продаж каменю на Об’їзній Тернополя, який за документами привозять аж з Луганської області.

У своїй роботі новий прокурор робить ставку на повідомлення ЗМІ, сигнали людей та сільські ради. Щодо останніх, то є великий сумнів, що вони спрацюють ефективно, оскільки саме вони, здебільшого, є координуючим цетром для селян, які “товчуть копійку” і навіть не знають хто є замовник чи хто їх кришує.

Детальніше про цифри, факти з прес-конференції – дивіться у відеозаписі.

На центральному ринку Тернополя виявили нелегалів

Неймовірне звернення Віктора Старущака до воїнів АТО (відео)