23 серпня у Тернополі відбудеться благодійна акція «ДОПОМОЖИ БІЙЦЯМ АТО» за підтримки ТРЦ Атріум ”, яка розпочнеться о 12.00. Кожен матиме унікальну можливість сфотографуватись біля украінських ретро-автомобілів, розмальованих в колір української символіки та стиль мілітарі. Вартість фото 10 грн.

Зібрані кошти підуть на потреби та підтримку учасників АТО. Підтримай героїв! Слава Україні! Акція діятиме до 28.08.2014р.

24 серпня відбудеться передача автомобіля Джип з колекціі ретро-клубу командуванню батальону «ТЕРНОПІЛЬ» о 14.45.

У День Незалежності о 15.00 вперше у Тернополі в ТВЦ «АТРІУМ»(2 поверх)відбудеться відкриття унікальної виставки стародавнього українського строю з різних куточків України, та персональна виставка намиста з напівдорогоцінного каміння відомої на увесь світ майстрині Роксолани Шимчук зі Львова.

Тернополяни та гості міста матимуть можливість придбати роботи майстрині, книги з історії України та особливості культури різних напрямків, а також українські віночки стилізовані під сучасні.

Виставка діятиме за підтримки благодійної акції ТРЦ Атріум ”Україна Єдина”. Зібрані кошті буде передано українським війсковим учасникам АТО.

24.08.2014 о 15:00 у рамках арт-проекту «Україночка» відбудеться фотовиставка макіяжів і мастер-клас професійного візажиста Галини Крочак, а також презентація косметики Artistryза участю модельного агентства “FLYmodelsTernopil” та майстра і дизайнера Тетяни Вінницької.(«Атріум»-3 поверх)

23-24.08.2014.-За підтримки ТРЦ»АТРІУМ» та компаніі «АМВЕЙ»-проходитеме Чемпіонат Европи по аквабайку»

24.08.2014

Оздоровчо-патріотичне св”ято «Здорова нація» та виставка ретро-автомобілів клубу «Ретро-кортеж». Театральний майдан. Початок 16.00.

Запрошуемо усіх небайдужих прийняти активну участь в даних міроприємствах та підтримати учасників АТО!

Напишіть відгук