• У Тернополі знову незаконно забудовують зелені території
  • У Тернополі знову незаконно забудовують зелені території
  • У Тернополі знову незаконно забудовують зелені території

У Тернополі на протязі двох днів мешканці будинків, що по вулиці Карпенка-Карого, 4, намагаються зупинити будівництво зупинки громадського транспорту, яке вважають незаконним.

Вчора, 11 серпня, на прибудинковій території почались роботи по встановленню освітлення для майбутньої зупинки, про будівництво якої мешканці будинку дізнались від працівників, які намагались встановити це освітлення.

Як виявилось жителі вулиці Карпенка усно звернулись до представник містобудування та міськради з проханням облаштувати зупинку, проте димки громадян, які проживають за адресою майбутньої зупинки ніхто не запитував.

«Всі наші під’їзди виходять на сторону від дороги. Єдине, що закриває нас від проїжджої частини це зелені насадження, які збираються вирубувати», – розповідають мешканці будинку.

За результати початкових робіт, видно, що зупинка розтягнеться на площу більшу 50 м. тому комунальники вирубають 20-літні каштани, та нещодавно посаджені ялинки.

Мешканці прилеглих будинків не можуть допустити такого свавілля тому на зборах написали звернення, яке направили до міської ради

«Ми склали заяву, яку сьогодні зареєстрували у міській раді. Її вже передано до розгляду. В заяві ми висловлюємось проти того, щоб зупинку робили на рівні нашого будинку. Допоки вона не буде розглянутою, ніхто немає права проводити роботи».

Проте не зважаючи на цей факт сьогодні роботи продовжились. Яму, для освітлення, яку мешканці будинку вчора засипали, сьогодні знову розрили. Мешканці знову вийшли на пікет. До них прибув начальник відділу технічного нагляду Тернопільської міської ради Олег Вітик та заступник начальника Тернопільського міськвідділу міліції Андрій Фірман. Варто додати, що чоловіки поводили себе неадекватно, вони дозволяли собі хаміти до літніх людей та обзивати чоловіків алкоголіками.

Проте все ж на прохання громади чиновники показали проект забудови, на якому навіть не зазначено будинок на території якого збираються робити зупинку. «На проекті тільки точками відмічено якийсь об’єкт. Ми зрозуміли що це межі нашого будинку. Представники міськради аргументували такий проект обмеженими можливостями фотокамери».

Оскільки проекту забудови чиновники не залишили і на сайті міської ради його немає, сьогодні 12 серпня, о 20:00 мешканці будинку намагатимуться знайти компроміс з представниками влади.

«Ми не проти нової зупинки. Ми вважаємо що недоцільно будувати її саме на цій території, адже в декількох кроках від нас вже давно функціонує повноцінна, вимурувана зупинка».

Мешканці будинків по вулиці Карпенка-Карого, 4 просять долучитись до діалогу представників ЗМІ та громадськості для того щоб спільно знайти правильне рішення.

Прес-служба

ГО «Наш рідний Тернопіль»

Напишіть відгук