Під таким пафосним заголовком “Громада Тернопільщини долучиться до керівництва областю”  наближені до тіл керівництва області якісь дівчатка, які навіть офіційно не працюють в Тернопільській облдержадміністрації, розіслали інформацію про чергове бла-бла-бла “псевдомайданівське керівництво Тернопільської області”. Чому “псевдо”? Бо засунуті в начальницькі крісла за партійними квотами. Піарять їх партійні прес-служби, а ось реальної роботи як не було ні за Хоптяна, так не має і за Сиротюка.
“Про створення громадських рад при гуманітарних департаментах Тернопільської облдержадміністрації говорили на нараді із начальниками структурних підрозділів, що під керівництвом заступника голови Тернопільської облдержадміністрації Наталки Михно відбулася 4 серпня.
«До громадських  рад при департаментах входитимуть громадські активісти, компетентні у тій чи іншій галузі, – розповіла заступник голови Тернопільської облдержадміністрації. – Ради виконуватимуть консультативно-дорадчу функцію».
За словами Наталки Михно, громадські ради повинні стати своєрідним містком між керівництвом та мешканцями області.
«Я переконана, створення таких органів  допоможе  налагодити ефективну співпрацю між владою та громадою Тернопільщини»,- продовжила Наталія Володимирівна.
Начальники структурних підрозділів, у свою чергу,  підтримали таку ініціативу.
Коли вже нарешті область дочекається реальних дій і кроків, а не забалакування проблем – Тернопілля не почуло досі ще з березня?!

Напишіть відгук