Правоохоронці затримали першого заступника голови Державної інспекції сільського господарства України Ігоря Немировського за підозрою у вимаганні хабара. Про це на своїй сторінці у Фейсбук написав радник міністра МВС Антон Геращенко, передає УНН

“Кілька годин тому в Кіровограді, слідчими Головного слідчого управління МВС, з розробки Головного Управління по боротьбі з організованою злочинністю, був затриманий 1 заступник глави Державної інспекції сільського господарства України – Ігор Немировський.
Приводом для затримання було звернення громадянина у якого Ігор Немировський вимагав грошові кошти в сумі 350 тисяч гривень за дозвіл на зняття верхнього родючого шару грунту.
Головне слідче управління МВС звернеться до суду, з вимогою обрати запобіжний захід у вигляді утримання під вартою без права грошової застави.
МВС також звернеться до міністра Агропромислового розвитку України Ігоря Швайки, якому підпорядковується Державна сільськогосподарська інспекція, з вимогою відсторонити від виконання службових обов’язків Ігоря Немировського у зв’язку з його затриманням і пред’явленням підозри у вчиненні корупційного правопорушення.
Ступінь провини і міру відповідальності Ігоря Немировського визначить суд”, – зазначив А.Геращенко.

Напишіть відгук