“Автомайдан” з Тернопільщини продовжує відправляти автомобілі в АТО

Поділитися

Черговий автомобіль для потреб українського війська відправили в зону проведення АТО представники Тернопільського осередку Всеукраїнського об’єднання «Автомайдан». Машина «Renault»типу мінівен служитиме відтепер Бродівській авіаційній бригаді на Дніпропетровщині. Її доставили представники організації Антон Думський і Володимир Андрєєв. Авто стало подарунком до Дня авіації механікам, які ремонтують бойові вертольоти.

–         Це вже третій автомобіль, який ми готуємо і відправляємо для потреб військових, – розповідає голова ТО ВО «Автомайдан» Ігор Василів. – Четверта машина, також «Renault»типу мінівен, вже стоїть у Підволочиську і готова до виїзду. У планах – підготовка ще п’яти автомобілів, один сьогодні забираємо з-під кордону, на інші вже є пожертви підприємців із Підволочиська.

Тернопільський осередок ВО «Автомайдан» разом із Об’єднанням заради громади «Ядро» беруть на себе відповідальність щодо закупівлі, ремонту і відправки машин в зону АТО.

–         Наша співпраця з «Ядром» – показова для всієї України, – продовжує Ігор Василів. – До нас дзвонять з усієї України і запитують, як ми координуємо роботу з іншими громадськими організаціями. За нашим прикладом вже починає працювати Одеський осередок ВО «Автомайдан».

Із міркувань безпеки тернопільські «автомайданівці» наразі не повідомляють, куди саме відправлятимуть автомобілі, які зараз ремонтують. Про відправку кожного з них звітуватимуть лише після того, як автомобіль доїде до місця призначення.

Про відключення світла і власників обленерго

Родина Порошенка облилася крижаною водою в естафеті Ice Bucket Challenge