Тернополянка Лілія Кекіш у соціальній мережі поділилась проблемою: працівники приватного ТОВ “ТРАНСБУД-МЕРЕЖА” займались сьогодні реконструкцією прибудинкової території по вул.Карпенка, 15. Відремонтували працівники дорогу непогано, фірма, отримає свої прибутки, але про людей, для яких і робиться цей ремонт -не подумали.
“Працівники ТОВ “ТРАНСБУД-МЕРЕЖА” під керівництвом прораба Петра Олексійовича займались реконструкцією прибудинкової території по вул.Карпенка, 15. Ось РЕЗУЛЬТАТИ їхньої роботи.
ПідскажітЬ будь ласка як нам тепер після такої реконструкції заїхати машиною в гараж, яким постійно користуємося з 1995 року. Хто в цій ситуації КРАЙНІЙ??? З прорабом нормально поговорити не вийшло, він все ТАК ПІДВІВ, що під”їзд в гараж це приватна справа і обійдеться нам в КРУГЛЕНЬКУ суму. ДОПОМОЖІТЬ РОЗІБРАТИСЬ З ЦІЄЮ ПРОБЛЕМОЮ. А ще цікавить, хто погоджує такі проекти і чи потрібно узгоджувати із жителями будинку”,- резонно запитує жінка.
За кордоном такого нехтування людськими правами не має, а в нас, напевно, треба аж до мера звертатись. Хоча, на перший погляд, винен проектант, який допустився помилки, не взявши до уваги особливостей двору. А хто винен, той і має виправляти свої помилки за свій же кошт.
Критичний читач “ПРО ВСЕ” зауваже, мовляв, добре що хоч дорогу зробили у такий військовий час безгрошів’я. Проте, на нашу думку, Майдан в Україні відбувся ще й через те, що в нашій країні повністю ігнорувались інтереси особистості. І саме Майдан яскраво продемонстрував, що у взаємна підтримка, увага допомогли простим людям зламати державну машину, яка, немов м’ясорубка, ламала останні роки все на своєму шляху.
Чи змінилась влада у Тернополі після Майдану? Ні. На що розраховувати родині Кекішів? На себе, на громадський осуд дій ремонтників, на владоможців, які хочуть “відтворити” себе у владі за нової каденції.