На матчі тернопільської “Ниви” вболівальників заманюють стриптизом? (відео)

Поділитися

Про сумні перспективи тернопільської “Ниви” у першій лізі нині зрозумілі нині навіть не футбольним вболівальникам. В останній день літа наша колись футбольна команда №1 програла лідеру першої ліги “Олександрії” з рахунком 3-0.  Спочатку наші футболісти забили у власні ворота на другій доданій хвилині першого тайму, а згодом на 55-й хвилині Ямполь наважився на дальній удар, метрів з 30-ти – м’яч по дузі влетів точнісінько в лівий верхній кут воріт “Ниви” – 2:0. Третій гол забив Іващенко ударом головою у майже пусті ворота. Найпікантнішим моментом матчу став вихід на поле голого вболівальника. На диво, його ніхто не спинив з правоохоронців чи працівників стадіону. Пробігши міні-коло, вболівальник-нудист сховався. Можливо, на матчах з аутсайдером першої ліги – тернопільською “Нивою”, тепер регулярно будуть випускати ось таку “родзинку”, щоб заманити хоч якось на стадіон  уболівальниць ))))

Хочете шоу, облийтесь чимось іншим, гівном, наприклад, тоді воякам перед смертю, хоч смішно буде згадати за кого вони гинули