Що в тарілці у тернопільського школяра?

Поділитися

У п’ятницю, 26 вересня, о 13 годині, на сходах Тернопільського драмтеатру, відбувся флешмоб: «Що в тарілці у школяра?», що мало на меті привернути увагу місцевої влади до дитячого шкільного меню. Як стало відомо активістам ГО «Пліч-о-пліч», на шестигривневий обід у тернопільських школах, місцева влада виділяє лише 4 гривні, (2 доплачують батьки). В той час, як на фестивалі із салютами влада кошти знаходить, і то не малі. Сумно, що навіть у такій скромній арифметиці, пасемо задніх. До прикладу, в Івано-Франківську на харчування дітей з місцевого бюджету виділяють 7 грн, в Одесі – 6.10 грн, у Києві – 7 грн, , Запоріжжі – 5. 57 грн, Харкові – 5 грн, Сумах – 5 грн, Дніпропетровську – 6.24 грн, Полтаві – 5 грн.

Революція Гідності, що відбулася нещодавно, змінила вершину влади і ставлення основної маси людей щодо своїх прав та обов’язків, та система залишилась незмінною. Середній чиновницьких прошарок, прикриваючись війною, робить найбільший злочин проти держави – не працює. Також найбільш уразливими й надалі залишаються сфери найважливіші для людей – оборона, медицина, освіта, зазначають громадські діячі.

Результатом флеш-мобу стала завізована експертами офіційна петиція-звернення до місцевої влади, з наполегливою вимогою звернути свою увагу на дитяче харчування у школах. До участі у акції запрошуються усі небайдужі.

Пенсионер зарезал молодую жену и ее любовника

Медики лікарні №18 у Києві викинув на вулицю пораненого солдата з АТО