Тернопільська інспекція держархбудконтролю не бачить будов в парках?

Поділитися

Тернопільська інспекція держархбудконтролю змусила порушника демонтувати самобуд

 Інспекція державного архітектурно-будівельного контролю в Тернопільській області у трьох судових інстанціях захистила правомірність власного рішення щодо штрафу та демонтування самочинно збудованого об’єкту у смт. Гусятин.   Працівники Інспекції в ході позапланової перевірки виявили факт самочинно проведеної добудови до багатоповерхового будинку по вул. Незалежності, 25 в смт. Гусятин. На замовника накладено штрафні санкції та видано припис про усунення порушень вимог законодавства у сфері містобудівної діяльності.

Але у наданий термін порушення не були усунуті, тому Інспекція звернулася з позовом до суду про зобов’язання порушника за власний рахунок демонтувати самочинно збудований об’єкт.

Рішенням судів першої та апеляційної інстанції підтверджено правомірність дій інспекції. Порушник подав касаційну скаргу до Вищого адміністративного суду України, яку суд, своїм рішенням від 07 серпня 2014 року відхилив та залишив ухвали судів попередніх інстанцій без змін. Таким чином, замовник самочинного будівництва тепер мусить демонтувати добудову.

У Тернополі Інспекція держархбудконтролю працює для заборон?

Міліція шукає “шумахера”, який скоїв наїзд біля бару “5 кілометр”