Тернополян та гостей міста запрошують на День Батька

Поділитися

Долучаймося до “Всенародного дня батька”, визнанням прекрасного й величного батьківського покликання.

19 вересня -запрошуємо долучитись у вервиці за Життя, з нагоди Дня Батька та 2-ї річниці діяльності консультативного центру за життя «Колиска життя». Захід відбудеться о 18.45 у Архикатедральному Соборі, вул.Сагайдачного 14.

-21 вересня о 13.30 після Служби Божої волонтерки консультативного центру за життя «Колиска життя» частуватимуть домашньою випічкою татусів та роздаватимуть флаєри за гідність бути батьком та берегти життя, у Архикатедральному Соборі, вул.Сагайдачного 14.

-21 вересня о 16.00 чекаємо усіх татусів, мамусь і діток в ТРЦ”Подоляни” на святкуванні Дня Батька. У програмі: музичні , цікаві конкурси і хороші призи, подарунок для татуся своїми руками, листи і малюнки татусям-героям, сімейні герби, та багато іншого.

Організатори свята: ГО “Центр щасливого Батьківства та Материнства”, Управління у справах сім”ї та молоді ТОДА, БФ”Подоляни”, мамусі форуму www.mamusi.org.ua, проект Карітас”Школа щасливого материнства св.Анни, консультаційний центр руху за життя “Колиска життя”.

За підтримки: УХ- радіо, радіо Світанок, Тернопільської обласної телерадіокомпанії, ІНТБ, TV-4, тернопільської щотижневої газети «У кожен дім», RIA, 20 хвилин, Моя газета, Свобода, інтернет-видання Погляд, газети Вільне життя, Тернопіль Вечірній, порталу новин like.te.ua, valova.te.uа, dity.te.ua.

Спонсори заходу: боулінг-більярд-лоббі SILVER, льодовий центр Ескімос.

Бути батьком – це не збіг обставин, але місія життя! Захисника життя!

В Тернополі хочуть за 1 день зібрати на тепловізор – на “Гаражному розпродажі”

Тернопільський академічний театр актора і ляльки відкриває 35 сезон!