У Чорткові власник магазину незаконно звільнив працівника, якого взяли на війну з Росією

Поділитися

Напевно, днями у Чортковівідбудеться попереджувальний флеш-моб, в якому громадські активісти скажуть своє слово горе-підприємцю, який незаконно звільнив з роботи воїна

Прокуратура вимагає поновити права працівника, призваного на військову службу під час мобілізації
Прокуратура Чортківського району вимагає поновити на роботі та виплатити заборговану зарплату незаконно звільненому працівнику, призваного на військову службу під час мобілізації.
Прокурорською перевіркою встановлено, що у березні поточного року роботодавець незаконно звільнив керуючого місцевого магазину в зв’язку з призовом його на військову службу під час мобілізації.
Водночас, трудовим законодавством передбачено, що за призваними до армії військовослужбовцями під час мобілізації в особливий період, але не більше 1 року, зберігається місце роботи, посада та середній заробіток на час призову.
За результатами перевірки, прокурор Чортківського району вніс власнику магазину подання з вимогою поновити на роботі незаконно звільненого працівника та виплатити йому борг із зарплати з моменту звільнення до моменту поновлення його на роботі. повідомляє прес-служба прокуратури Тернопільської області

11 вересня на Тернопільщині поховають двох героїв, які загинули у війні з Росією

0

Тернополяни зініціювали спорудження безпечної пісочниці