У тернопільських тролейбусах працює безкоштовний Wi-Fi

Поділитися

8 вересня у Тернополі презентували систему доступу до мережі Інтернет – Wi-Fi у громадському транспорті, яка уже почала працювати у двох тернопільських тролейбусах. За словами міського голови Сергія Надала, наразі система працює у тестовому режимі. Якщо дане нововведення сподобається тернополянам – незабаром безкоштовний Інтернет з’явиться в усіх тролейбусах міста.

«Спільно з компанією «Інтертелеком» у місті реалізовуємо ініціативу впровадження у тролейбусах бездротового Wi-Fi, – розповідає Сергій Надал. – На сьогодні обладнання встановлено у двох тролейбусах. Wi-Fi безкоштовно надає компанія «Інтертелеком», а КП «Тернопільелектротранс» бере на себе лише витрати зі встановлення роутера».

Міський голова додає, що безкоштовний Інтернет може з’явитися й у маршрутних таксі. Із перевізниками наразі ведуться перемовини.

«Швидкість Wi-Fi становить до 14,7 МБ. Одночасно користуватися безкоштовним Інтернетом зможуть 20-30 людей, – розповідає представник тернопільського відділення «Інтертелекому». – За ці дні скачено більше 1000 МБ інформації».

До слова, подібні практики із встановлення Wi-Fi у громадському транспорті уже були реалізовані у Вінниці та Одесі, повідомляє сайт Тернопільської міської ради.

Вінницькі ультрас кинули виклик вболівальникам “Ниви” в “Ice Bucket challenge”

В Украине воюет не Россия, а Польша и Франция?