Всеукраїнське військове паломництво у Зарваниці

Поділитися

Сьогодні, 20 вересня, на Тернопільщині у Марійському духовному центрі в селі Зарваниця Теребовлянського району розпочалося Всеукраїнське військове паломництво. Це вже шосте за ліком починаючи з 2009 року паломництво українських військових до святого місця, яке входить у двадцятку найбільших Марійських центрів світу. Цьогоріч воно проходить під гаслом “Мир даю вам”.

Організатором паломництва виступила Українська греко-католицька церква за погодження і при участі Міністерства оборони України, МВС України, Національної гвардії України, Державної прикордонної служби України, Дердавної служби надзвичайних ситуацій та Державної пенітенціарної служби України. Паломництво відбувається з благословення та за участі військового єпископа –владики Михаїла Колтуна, керівника Департаменту Патріаршої Курії Української Греко-Католицької Церкви у справах душпастирства силових структур України.

Особливістю цьогорічного паломництває є участь у ньому військовослужбовців учасників бойових дій, представників добровольчих батальйонів, поранених в зоні АТО, які знаходяться на реабілітації, членів поранених і загиблих.

Очікується, що святе місце, де у храмі Пресвятої Трійці зберігається чудотворна ікона Божої Матері, відвідає близько тисячі військовослужбовців силових структур та членів їхніх родин з усіх регіонів держави.

Захід розпочався з молитви до Пресвятої Богородиці та продовжився урочистою ходою учасників прощі до фігури Матері Божої. Окрім того, програма паломництва передбачає поминальну Божественну Літургію, Хресну ходу, панахиду за загиблими військовослужбовцями похід зі свічками та нічні чування.

Завершиться паломництво у неділю 21 вересня Архієрейською Божественною Літургією.

Василь Лабай

Західний регіональний медіа-центр Міністерства оборони України

Фото автора

5 4 2 1(1)

Чому Володимир Парасюк пішов до Верховної Ради?

Намалюй і напиши солдату