111

Інтернет-газета “ПРО ВСЕ” отримала надзвичайно злободенний лист. Пропонуємо його повністю вашій увазі. Якщо “герой” публікації матиме бажання прокоментувати його – ми оприлюднимо і його “камасутру”. Наразі ж пропонуємо ознайомитись із ситуацією, яка характерна для більшості політиків Тернопільщини.

Доброго дня шановна редакціє “Про все”!

Сьогодні Тернопільщина провела в останню путь ще одного героя з нашого краю, який загинув на війні. Він для нас справжній герой! Але нажаль, серед мешканців краю-є і паразити, які спекулюють і піаряться на біді, яка прийшла в наші домівки. Серед них- і депутат Барна, який на сторінці в “однокласниках” написав, що вже втретє відправляється в АТО.  Цинізму немає меж. Адже минулого тижня, коли він з автоматом в руках відправлявся в АТО, то як розповіла мені знайома, син якої служить в батальйоні “Тернопіль”, Степан справді приїхав, і одразу ж…поїхав. Коли наші бійці запропонували йому переночувати з ними, то він одразу здрейфив, мовляв справи чекають. Ось такий “порошенківець” герой. Мабуть його на місці чекав ще один прислужник Хоптяна, який затесався в Порошенка- Бабічук. Справи ж як неяк. Чому люди такі…Та Бог їм суддя.

З повагою, Оксана Магалецька, м. Тернопіль

magaleckay@ukr.net

KWpxI8vyQI0

4 comments

 1. Carolina

  Барна – це моральний урод! Невже він думає, що мешканці Тернопілля – ідіоти, типу побачать його піарські фотки і вирішать, що він Херой! Ганьба йому! Скотина!

 2. Різак П.

  Постарів Степан… Таки постарів на фото…

 3. РЕМКОМПЛЕКТ

  Шкода що в нашому краї паразитують на національній біді. Люди мають побачити цих вискочок і оцінити. Що Барна, а що Ляшко – то одно і те саме. Такий самий піар, така ж рисовка на публіку. Тільки у Барни нема вил. Барна = Ляшко! На справжніх героях не можна піаритися. Це не твоя заслуга, а тих хлопців які місяцями стоять. Чого він туди приїзжав? Герой? То іди в армію і воюй і покажи своє геройство. Ще й з автоматом фотографується.

 4. Нормальний

  В одній Статті за Барну в іншій проти.
  Насправді він вроді нормальний мужик, але то понятно що він з своєї сторони себе висвітлює Так, а конкуренти його в іншому Амплуа.
  А ще ближче до виборів таких статтей буде ще в 10 раз більше.)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.