Анатолій Гриценко у Тернополі розповів, що твориться в країні і чому критикують “Громадянську позицію”

Поділитися

Сьогодні у Тернополі відбулася прес-конференція лідера “Громадянської позиції” Анатолія Гриценка з місцевими ЗМІ. Разом з Петром Ландяком, Анатолій Степанович поспілкувалися з журналістами на актуальні теми війни з Росією, міжнародного становища, бруду передвиборчих маніпуляцій тощо. Не цурався Гриценко жодних питань. Детальні відповіді на них можна почути у відеозаписі.

Якщо коротко говорити, то нині, за його словами, триває брудна PR-кампанія президентського штабу, до якої долучені прокурори, депутати і кандидати від президентської партії, за підтримки кількох центральних каналів – “1+1” олігарха-губернатора Коломойського, 5-й канал Президента Порошенка і 24-й канал львівського мера Садового, купи газет і сайтів.

Гриценко справедливо зазначає, що увагу суспільства, і навіть найбільш поінформованої й розумної його частини, таки відволікли від актуальних і резонансних тем, зокрема бездіяльності або хибних чи зрадницьких рішень влади, відсутності боротьби з тими, хто розікрав країну за часів Януковича, від новоі, не менш масштабноі корупції носіів уже новоі влади. Однією з найактуальніших тем – корупціонер-злочинець-зрадник Гриценко, який зі своєю партією іде на вибори як проект і за гроші Фірташа, Льовочкіна, Ахметова, Хмельницького чи ще когось із олігархів.
“Усі голосно вимагають від мене негайно спростувати, що я – не корупціонер, не злочинець, не зрадник і не отримую грошей від олігархів. При тому, що рух Чесно офіційно засвідчив: він не має ні до мене, ні до жодного із 156 кандидатів із нашого списку жодного зауваження чи застереження щодо корупції – і це відомо всім. При тому, що на партійному сайті нами розміщено декларації усіх 156 членів команди – і вони доступні кожному. При тому, що на партійному сайті ми відкрито вказали і постійно оновлюємо список усіх спонсорів, які надають кошти на виборчу кампанію, так само звіт про їх використання – кожен може побачити. При тому, що на моєму персональному сайті розміщено усі декларації, за кожен рік, починаючи з 2005-го, коли пішов на державну службу – і з них видно, що крім зарплати, в Міноборони я нічого не отримав. При тому, що партія наша не жирує, ледве зводить кінці з кінцями, наш виборчий фонд на порядок менший, ніж у конкурентів, на телеканалах немає жодного нашого рекламного ролика – це також усі бачать”,- каже Анатолій Гриценко.

– За сім років після мого звільнення з поста міністра оборони Генпрокуратура постійно і неодноразово перевіряла усі мої накази і рішення, сотні разів допитувала сотні людей, мене в тому числі, і все це завершувалося одним і тим же висновком – усі рішення міністра оборони Гриценка були законними, жодних збитків державі не нанесено,- розповів політик.

Петро Ландяк, який балотується до Верховної Ради під №6 у списку “Громадянської позиції”, навів присутнім не менш шокуючі факти. “Я отримав повідомлення від керівника малого підприємства Тернополя , про нарахування податковою його фірмі штрафу у розмірі більше двох мільйонів гривень, на основі ВИДУМАНОГО ПОДАТКІВЦЯМИ ПОРУШЕННЯ!!! Видуманого, тому, що я (колишній бухгалтер і аудитор) особисто читав акт перевірки. Податківці вимагали викупну суму-підприємець не дав! Оскарження в обласну податкову і ДПІ України результату не дали. Тепер підприємець змушений звернутись до наших судів. Що його чекає? Змінили злочинну владу, а ця яка??? Коли ми це зламаємо???”,- розповів пан Ландяк присутнім.

“Для розумних людей наведених аргументів достатньо. На нерозумних чи ангажованих не збираюся витрачати часу, аби доводити, що я – не корупціонер, не злочинець, не зрадник і що олігархи на виборчу кампанію грошей нашій партії не давали”,- каже Анатолій Гриценко.

Сьогодні Громадська рада при облдержадміністрації хоче почути як Сиротюк добирав команду

Автор “Чорного ворона” Василь Шкляр відвідає Тернопільщину