Група Ліги підприємців закликала голосувати за “Громадянську позицію”

Поділитися

Сподівання на те, що влада після виборів нового Президента оновиться, не справдились. Корупціонери при владі затаїлись, або й відверто продовжують розкрадати державний бюджет. Поплічники режиму Януковича та представники олігархів пішли на вибори. Тому учасники Ліги підприємців «Українська справа» закликають тернополян віддати свій голос за «Громадянську позицію (Анатолій Гриценко)», чим підтвердити тверду позицію на підтримку ідеалів Майдану.

26 жовтня відбудуться перші після Майдану вибори до Верховної Ради. Сподівання на те, що влада після виборів нового Президента оновиться, не справдились. Корупціонери при владі затаїлись, або й відверто продовжують розкрадати державний бюджет. Поплічники режиму Януковича та представники олігархів пішли на вибори: одні в списках одіозних партій, інші – замаскувались в списках окремих демократичних партій.
– Єдина надія України – це політичні сили, в рядах яких відсутні одіозні політики, натомість задіяні молоді незаплямовані професіонали, – йдеться у заяві.
Такою політичною силою, на наш погляд, є партія «Громадянська позиція», яка сміливо залучила до своєї першої п’ятірки молодих позапартійних громадських діячів та лідера «Демократичного Альянсу», сформувавши сильну політичну команду.
– Закликаємо тернополян підтримати команду «Громадянської позиції» на виборах до Верховної Ради України та підтвердити цим свою тверду позицію на підтримку ідеалів Майдану! – йдеться у заяві.
Учасники Ліги підприємців «Українська справа»: Ратушняк Михайло, Барладин Іван, Богайчук Борис, Будзик Василь, Глемба Василь, Горохівський Володимир, Захарко Ганна, Качановський Євген, Нечай Богдан, Парій Ігор, Романишин Роман, Свистун Ігор.
ПРОЯВИ СВОЮ ГРОМАДЯНСЬКУ СВІДОМІСТЬ –
ПРОГОЛОСУЙ ЗА «ГРОМАДЯНСЬКУ ПОЗИЦІЮ (А.ГРИЦЕНКО)»!

Як Садовий успішно користується іміджем Львова

ОТТО промокод для выгодных покупок стильных вещей