Щоб проголосувати на виборах не забудьте паспорт

Поділитися

На виборчу дільницю – з паспортом
26 жовтня в Україні відбудуться позачергові парламентські вибори. Щоб здійснити своє волевиявлення, на виборчу дільницю із собою слід взяти документ, що посвідчує особу та підтверджує українське громадянство. Такими є: паспорт громадянина України; тимчасове посвідчення громадянина України; картка (довідка) установи виконання покарань або СІЗО; паспорт громадянина України для виїзду за кордон; дипломатичний паспорт; службовий паспорт; військовий квиток.
Паспорт громадянина України, військовий квиток та тимчасове посвідчення громадянина України є підставою для отримання виборчого бюлетеня на звичайних та спеціальних виборчих дільницях. Картка (довідка) установи виконання покарань або СІЗО може бути використана на спеціальній виборчій дільниці, утвореній у відповідній установі виконання покарань або слідчому ізоляторі.
Закордонний, дипломатичний чи службовий паспорт є підставою для отримання виборчого бюлетеня на закордонних виборчих дільницях, а також на спеціальних виборчих дільницях, утворених на суднах, що перебувають у плаванні під Державним Прапором України, та на полярній станції України.
У міграційні службі області зауважують: для того аби проголосувати на виборах у паспорті громадянина України повинна бути вклеєна фотокартка, яка відповідає віку власника, інакше такий документ вважатиметься недійсним.
Громадянам, яким нещодавно виповнилося 25 чи 45 років, необхідно звернутися для вклейки нової фотокартки у паспорт. Це потрібно зробити не пізніше ніж через місяць по досягненню зазначеного віку.
УДМС України в Тернопільській області

У Тернополі не буде води

У Тернополі шукають родини, які готові прийняти учасників проекту