Прийдіть на зустріч з лідером “Громадянської позиції” Анатолієм Гриценком

Поділитися

Лідер «Громадянської позиції» готовий спростувати всі безглузді звинувачення, розповісти – хто і чому застосовує проти нього чорний піар та відповісти на всі без винятку питання тернополян. Аби почути правду на найгостріші з них, прийдіть 21 жовтня о 18.00 до ПК «Березіль» на зустріч з Анатолієм Гриценком та першою п’ятіркою «Громадянської позиції».

18 жовтня телеканал «1+1» транслював чергову «чорнуху» на Анатолія Гриценка. Добру частину відеоматеріалу з дачі Гриценків знімали за допомогою безпілотника.
Про «вкрадені» Гриценком мільйони і про «сотні гектарів» телеканал «1+1» Коломойського вже показував. Про «Громадянську позицію», як проект Льовочкіна, – теж.
– Про нас, як проект Фірташа і про спільну з ним мрію – обрати Льовочкіна прем’єром, так само показували, – іронічно коментує «заказухи» Анатолій Гриценко. – Про таємні плани повернення в країну бандита Януковича і його режиму, за моєї особистої участі, також розповіли.
Дачу збудували до того, як став міністром
Про знедолених військових, у яких Гриценко вкрав госпіталь і нахабно продав російському ворогу, країна теж дізналася. Тепер дійшла черга до таємних «межигір’їв» Гриценка…
Лідер партії «Громадянська позиція» на своїй офіційній сторінці жартома підказав олігарху Коломойському, як зберегти власні кошти.
– Не витрачайте ресурси на безпілотники, аби сфотографувати нашу дачу. В архівах свого каналу Ви знайдете принаймні два тривалих відеосюжети, записані в різні часи у нас на дачі журналістами “1+1”, – нагадує Анатолій Гриценко пану Коломойському. – З часу тих зйомок на дачі нічого не змінилося, хіба що дерева підросли. Якщо Ваші архіви не збереглися, тоді запитайте на Новому каналі, на СТБ, на сайті Телекритика – їхні журналісти теж свого часу все на дачі знімали і фотографували. Хоча там таких, як Ви, знають добре і можуть виставити за двері.
Анатолій Гриценко нагадує олігарху, що дача збудована у 2003-2004 рр. – до того, як він прийшов на державну службу. До того, як став міністром оборони у 2005-му. Відповідно, не підлеглі солдати її будували. І не за «відмиті» державні кошти.
– За кожен рік роботи на державних посадах я, як законослухняний громадянин, звітував про свої і родини статки, вказуючи ту дачу у щорічній декларації, – запевняє Анатолій Гриценко.
Чому ж не знімали Межигір’я Януковича?
Для перевірки цього варто лише зайти на офіційний сайт «Громадянської позиції» чи персональний сайт Анатолія Гриценка.
– А слабо було вам, пане Коломойський, ще рік тому запустити свій безпілотник над дачею Януковича? І потім показати на своєму каналі “1+1” його Межигір’я? – запитує пан Гриценко. – Духу не вистачило? Ви тоді з ним разом заробляли на країні? Тепер заробляєте разом з іншими, до їхніх списків тепер “своїх” навключали, їхніх опонентів тепер на каналі брудом поливаєте і перед виборами замовно паплюжите? Про те, чи є у вас честь і гідність – не питаю, у вашому словнику цих слів немає, напевно, вже давно.
Олігарх спіймав кураж. Він і після Революції Гідності – знову при дворі, головний бенефіціар-фаворит, до того ж при обох владних партіях, вважає Анатолій Гриценко. Значить, кілерський серіал триватиме…

Депутат Павло Федик “прославився” на Сході України (відео)

Хто може стати депутатом від Тернопільщини?