Смертельні наслідки автопригод на Тернопільщині

Поділитися

Два наїзди на пішоходів 7 жовтня закінчилися трагедіями. Біля 17 години, при виїзді з території АТП «Козова», на автодорогу біля села Вікторівка Козівського району, водій вантажного автомобіля «Ман» допустив наїзд на охоронця даного АТП, який помер на місці події.

Біля 23 години, на ділянці дороги «Тернопіль –Ланівці» поблизу села Бережанка Лановецького району, водій автомобіля «Фольксваген» допустив наїзд на пішохода, який рухався на зустріч. Наслідок для 34-річного пішохода виявився фатальним.

На даний час проводяться слідчі дії по встановленню всіх обставин даних автопригод, однак ніхто не поверне людського життя, яке обірвалося через необережність та грубе ігнорування вимог безпеки на дорозі. З погіршенням погдніх умов значно ускладнюють рух транспорту. Дощ, туман, снігопад, ожеледь – саме вони в певній мірі стають супутніми причинами дорожньо-транспорних пригод. Керування автомобілем на слизькій проїздній частині, з обмеженою оглядовістю вимагають від водіїв відповідної уваги та певних навиків.

Щоб дорожньо-транспортних пригод на наших дорогах не було, слід пам’ятати, що дорога не прощає помилок , абож не уважності, а ризик стати учасником автопригоди значно збільшується при ускладненні погодніх умов.

Державтоінспекція Тернопільської області рекомендує водіям звертати увагу на необхідність врахування погодних умов при виборі швидкості та неухильного дотримування вимог правил дорожнього руху та дорожніх знаків, незволікати зі встановленням на свої автомобілі шин із зимовим малюнком протектора а також перевіряти стан зовнішніх світлових приладів, гальмівної системи транспортних засобів. Щоб не стати “заручниким непогоди” при можливості слід униками далеких поїздок, але коли це необхідно вести автомобіль з врахуванням всіх заходів безпеки

Необхідних заходів безпеки в даних погодних умовах, повинні дотримуватися пішоходи, якім слід пам’ятати, що гальмівний шлях транспортного засобу значно збільшується на дорозі вкритій снігом і не завжди водій зможе вчасно зупинити свій автомобіль, побачивши пішохода, який переходить дорогу.

Як гріються українські солдати

Підготовка автомобіля до зими повинна бути ґрунтовною