У Кременці “нахімічила” на 2 мільйони гривень

Поділитися

Про фінансові порушення, виявлені в Управлінні соціального захисту населення Кременецької райдержадміністрації

Плановою ревізією фінансово-господарської діяльності Управління соціального захисту населення Кременецької райдержадміністрації виявлено фінансових порушень на загальну суму більше 2 млн гривень.
Ревізією встановлено, що окремі особи, які отримували компенсаційні виплати по догляду за інвалідами I групи чи престарілими, які досягли 80-річного віку, фактично не здійснювали догляду, оскільки перебували за межами України. Вказані особи не тільки зберегли стаж роботи, а й безпідставно отримали від держави компенсацію в сумі майже 15,4 тис. гривень. Вказане порушення призвело також до зайвого перерахування за рахунок коштів державного бюджету до Пенсійного фонду України єдиного соціального внеску в сумі 393,3 тис. гривень.
Крім цього, через подання окремими громадянами недостовірних даних про свої доходи та майновий стан їм зайво призначено та виплачено державної соціальної допомоги як малозабезпеченим сім’ям в сумі 1,5 млн гривень. Ревізією також попереджено незаконну виплату державної соціальної допомоги на 144,7 тис. гривень.
В ході ревізії забезпечено часткове відшкодування незаконних виплат на 634,8 тис. гривень та усунення інших порушень фінансової дисципліни.
За результатами ревізії складено протокол про адміністративне правопорушення, матеріали ревізії передано до правоохоронних органів.

Прес-служба Держфінінспекції
в Тернопільській області

Квартирних грабіжників “застукали” працівники державної служби охорони

10 жовтня в Тернополі меру зроблять “політичне харакірі”