Заява “Правого Сектора” Тернопільщини

Поділитися

Останні публічні заяви генерального прокурора та міністра внутрішніх справ України викликали занепокоєння та глибоку стурбованість у середовищі патріотично налаштованих Українців.
Не справа генерального прокурора давати оцінку конституційності, чи неконституційності прийнятим верховною радою України законів. Його справа контролювати за їх неухильним дотриманням та беззаперечним виконанням.
Міністру внутрішніх справ було б доречніше задуматись над своєю та ввіреного йому міністерства бездіяльністю, а не турбуватись опінією наших європейських та американських друзів щодо народної люстрації різного роду пройдисвітів і зрадників. Тим більше не озиратись на істеричні волання агресора.
Подібні заяви очільників держави дають підстави засумніватись в адекватності сприйняття тих процесів, які відбуваються сьогодні в Україні. На наших очах насувається повзуча контрреволюція. Ті, хто має сидіти в тюрмах, надалі обіймають високі пости в уряді, адміністрації президента, обласних та районних адміністраціях, перебувають на керівних посадах в прокуратурі, органах МВС, МО інших структурах державної влади та судової системи. Повертаються з небуття персоналії, яким «справедливий український суд» дає змогу знову купити собі теплі місце біля владного корита. Натомість, патріотів, яких засуджено тим таки «судом» за надуманими, сфальсифікованими звинуваченнями, центральна виборча комісія виключає зі списків кандидатів в депутати.
На бездіяльність влади – дія народу! Це логічний і закономірний процес народної люстрації.
Це процес, який торкнеться всіх і кожного. Від нього не вдасться заховатись за високими парканами Банкової, чи Грушевського, від нього не захистить фантомна депутатська недоторканість.
Ми зламаємо прогнилу корупційну систему!
Слава Україні! Героям слава!

«Правий Сектор» Тернопільщини

Скрипин, предложил регионала Лукянова засунуть в мусорный бак

Тарас Шевченко захищає Вітчизну