111
Керівник Гусятина Михайло Савчук

Керівник Гусятина Михайло Савчук

“Ганьба Михайлові Савчуку !”,- написала у соціальній мережі Фейсбук мешканка Гусятина Наталя Вибирана про селищного голову Гусятина. “2 квітня цього року я написала заяву на селищного голову про необхідність встановлення лежачих поліцейських і пофарбування пішохідних переходів. Мерцьо змилостивились аж в середині серпня. В вересні подала заяву із 123 підписами з вимогою таки встановити лежачі поліцейські. Йому перепрошую до д…. . В середині жовтня зебри практично стерлись, йому до д….. це ж треба було чекати аж 4,5 місяця, щоб за 2 місяці роботи видно не було.Ввечері танцювальний гурток проводится майже до 21 год.Фарба і знаки не світяться , При переході вулиць шофери не спиняються , а ще й сигналять. Як можна поважати людину, яка не поважає ні себе ні людей. Цікаво, яку цитату Гетте чи іншого фільософа процитує мер з цього приводу? Певні люди , які мають вплив на формування громадської думки , на цю тему відмовчуються, хоч дуже активно підтримували потрібність дорогого плоту на цвинтарі. На скільки знаю сьогодні була сесія селищної ради, хотілося б вірити, що після неї безпека руху наших дітей на пішохідних переходах буде забезпечена повною мірою місцевими депутатами та головою. Якщо діти і люди вам дійсно вівці чи барани , то хочу сказати ,що добрий вівчар дбає про свою отару…..ФОТО —- ПАРОДІЯ на тему господарювання в селищі.

10410693_778855422175371_8880289168526062483_n

4 comments

 1. Антон

  Черговий раз дивуюся,як окремі особи хотять популярності,у тому числі і Вибирана Н.Вона баче всіх помилки,а свої ні…Пані Наталя,ви продаєте жителям Гусятина торти,різні випічки,а от цікаво чи зареєстрованні ви як підприємець,чи платете податки?Впевненний що не платите і не реєструвалися.Я не є прихильником Савчука,але був присутній на останньому віче,да громада оплесками та вигуками підтримала мера.Я не знаю,чи має він якісь порушення,а у вас якщо є,то чому не передаєте у правохоронні органи?Ваші “бабські”слєтні вже достали…Ви Наталю і ваші подруги займіться краще якоюсь корисною справою,а то вже гидко дивитися та читати ваші “коментарі” просякнуті ненавистю до Савчука.Вам вже навіть св”ященники роблять зауваження…Можливо вам час звернутися до екзорцистів,щоб повиганняв з вас злих духів…

  1. Оля

   Пане Антоне, що поганого в тому, що людина висловлює власну точку зору? Хіба це не демократія? В неї більше мужності і свідомості ніж в інших, бо вона оприлюднює своє зауваження, і це не із заздрості і який, до речі, це ще наклеп чи плітки, коли вона пише про звичайні речі, які спостерігаються на території селища+ додано фото, що робить просто очевидним факти наведені у її листі. Та чи настільки “чиста” репутація у вас і вашого мера, як у цієї жінки?

 2. Антон

  Пані Оля,мер не мій,а селища Гусятин…За мою репутацію ви не хвилюйтеся,але коли ідуть постійні звинувачення,то виникає запитання-чи людина не має чим зайнятися,чи у неї, не все в порядку з головою?Ви зайдіть на сторінку Вибиранної і переконаєтеся,там 80 відсотків “кохання”до Савчука…ТО скажіть,ЦЕ НОРМАЛЬНО?

 3. копичинці

  Знаєте,я живу в Копичинцях і відверто вам гусятинці заздрю.Вам би нашого мера,то можливо ви б тоді оцінили наскільки господар ваш Савчук,але ви це зрозумієте,якщо оберете собі або злодія,або трутня.Ви подивіться що зроблено в Копичинцях,чи поїдьте в сусідній Чортків,Теребовля.Хочете у себе такої бездіяльності?Шануйте те що маєте,а то ви навіть неуявляєте що може бути.Хоча розуміння приходить з досвідом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.