111

Молодість – прекрасний час. Літні люди часто відчувають ностальгію, дивлячись на те, як молода дівчина збирається на побачення, хлопець йде на заняття спортом. Адже молодість – вік здоров’я, вік легкості. В цей час можна не спати всю ніч, а вранці піти на заняття або роботу. Такі експерименти над своїм організмом проходять майже безболісно. Однак, найбільше люди шкодують про втрачені можливості і про незроблене. Так що хочеться, що б цей рейтинг молоді виріс в такий же рейтинг дорослих, свідомих людей, які будуть вести за собою країну, пише Vsemisto.info.
За молоддю – майбутнє країни. Але, все таки, це не найбільша складова населення. Прийнято вважати молодими, людей віком від 15 до 29 років. Хоча це питання ще викликає суперечки. Адже можна бути молодим і в 40, або, що, звичайно, трапляється рідше, старим в 14. Однак, статистика показує досить хороші цифри. В середньому, 30% від населення в кожному місті – молодь. Це хороші показники. Вони дають великі надії на майбутнє.
Дивно, що в перші позиції рейтингу не потрапили найбільші міста України. Але це можна пояснити тим, що там більш розвинений робочий клас, який перевищує вік, що вважається молодим.
Отже, рейтинг наймолодших міст України:
Рівне – 37,4 років.
Ужгород та Луцьк – 37,6 років.
Тернопіль та Івано-Франківськ – 37,7 років.
Хмельницький – 38,2 років.
Чернівці – 38,3 років.
Кам’янець-Подільський – 38,4 років.
Вінниця – 38,6 років.
Житомир – 38,8 років.
Біла Церква – 39,1 років.
Київ – 39,3 років.

*Рейтинг складено серед міст з населенням більше 100 000, критерій – середній вік.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.