У Тернополі пройшов марш Гідності

Поділитися

Близько 200 людей пройшли по Тернополю на Марші Гідності 30 листопада. Учасники маршу, ініційованого Самообороною Майдану Тернопільщини, вшанували память Героїв Небесної Сотні та Героїв, загиблих на війні на сході. Також марш пройшов повз управління міліції, де активісти влаштували короткий мітинг.

Марш Самооборона приурочила до річниці поворотної події на Майдані – побиття мирних мітингуючих, після якої була створена Самооборона Майдану як структура для захисту українців. Від Театрального майдану хода рушила до Площі Героїв Майдану. Там відбулася панахида за загиблими Героями України, яку провів капелан Самооборони Тернопільщини отець Іван Гуня. Опісля учасники ходи рушили до управління УМВС в Тернопільській області, де провели короткий мітинг. На мітингу самооборонці висловили своє незадоволення з приводу того, що заступники очільника міліції в області, які підпадають під пряму дію Закону «Про очищення влади», тобто під люстрацію, до сих пір знаходяться на посадах. Активісти Самооборони подали відповідне звернення до керівництва обласного управління УМВС.

«Марш Гідності Самооборона провела, аби відзначити памятну дату, вшанувати полеглих Героїв, побратимів. Та крім цього марш має на меті показати суспільству та новим і старим чиновникам, що майданівські сили працюють і сьогодні. Після виборів будуть призначатися нові очільники владних структур, міліції, прокуратури. Вимога Самооборони в тому, щоб ці призначення були публічними та підлягали попереднім громадським обговоренням. Наше завдання – не допустити до владних та силових кабінетів чиновників, які себе уже скомпрометували», – говорить комендант обласної Самооборони Майдану Іван Ковалик.

З повагою,

інформцентр

Самооборони Майдану 
Тернопільщини
IMG_0336 IMG_0277 IMG_0276 IMG_0261 IMG_0258 IMG_0247 IMG_0247(1) IMG_0213 IMG_0209 IMG_0167 IMG_0149 IMG_0111 IMG_0082 DSC05738 DSC05733 DSC05687

0

5 грудня Чортківщина повстане проти злодіїв при владі?

У валютчиків забрали 13 тисяч $ і 3 тисячі євро