111
  • У Тернополі вирубують на дрова парк Національного Відродження (фото)
  • У Тернополі вирубують на дрова парк Національного Відродження (фото)
  • У Тернополі вирубують на дрова парк Національного Відродження (фото)

Міський голова Тернополя Сергій Надал продовжує дарувати тернополянам свою любов, повагу та європейськість.

Незважаючи на неодноразові вимоги громади міста (відмінити незаконне рішення сесії Тернопільської міської ради щодо зменшення площ парків) цього не зроблено.

Більше того, розпочалася масова вирубка дерев у парку Національного Відродження.

Команда Надала продовжує демонструвати свою «згуртованість» та духовну дикість. Коли дивишся на ці жахіття, постає питання: чи є взагалі у цих людей хоч щось святе? Чи залишилися тільки порожні гасла, якими вони годують громаду?

Мешканці міста Тернопіль, не ображайтесь, але нас всіх ці “патріоти” вважають за бидло. Думаю, що настав час виходити зі стійла байдужості та захищати наше «файне місто».

Ніна Міляновська

 

1 comment

  1. Саша

    З Надалом все ясно, він ніколи не думав і не переживав за Тернопільську громаду, за людей. В податкові його навчили тільки збирати гроші і він це вправно робить в Тернополі, потрібно зробити висновки-скоро в 2015 році вибори. Інтересно інше- а у нас в Тернополі і області є правохоронні органи чи вони з Надалом в долі? А може він їх усіх оптом скупив- кому квартиру дав, кому участок земельний наділив, а кому можливо і копійчину відстігнув. Якби правохоронці не було в долі з Надалом то не дозволилиб йому знущатись над мітом і людьми. До речі він дерев в парку не садив.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.