111

Фільм про матусь бійців, що перебувають в зоні АТО з’явився в Інтернеті та швидко шириться мережею. Автором є Азад Сафаров журналіст 5го каналу, разом з колегами він неодноразово був автором короткометражок, які є актуальними для суспільства.

Фільм являє собою сукупність розповідей шести матерів хлопців, що перебувають в зоні АТО. Матері не знають про героїчні подвиги своїх синів, бо хлопці воліють тримати це в секреті, щоб не змушувати турбуватися своїх матусь зайвий раз. Жінки розповідають про вподобання своїх синів, смаки, історії з дитинства та про свої хвилювання та здогатки про те, де перебувають їхні бійці.

Фільм є унікальним, адже там немає кадрів бойових дій чи інтерв’ю з солдатами проте чітко ілюструє образ військового, який воює за Україну. це фільм про війну без війни.

“Мамам солдат дуже важко. Їх діти здебільшого приховують найгірше від них. Тому мами лише додумують, відчувають, накручують себе, переживають. Кожна мама служить в тому ж батальйоні, частині і роті, де служить її дитина. Душею, серцем, думками вона все це переживає. Просто на відстані. І від цього їй не менш важче. Дуже хочеться, щоб якось підтримували їх. Бодай морально. Знаєте що син вашої сусідки в АТО – допомагайте їй як можете. Просто словом” – говорить Азад Сафаров.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.