111
Регіонал Михайло Некеруй

Регіонал Михайло Некеруй

Завтра на сесії Теребовлянської районної ради  з мовчазної згоди керівництва області  на посаду  головного лікаря ЦРЛ  бютосвободівці мають затвердити начальника відділу охорони здоров’я райдержадміністрації часів Хоптяна і Мостового – патентованого регіонала Михайла Некеруя, який  нахабно примушував  записуватися до ПР  авторитетних у районі лікарів, один з яких навіть помер від владного тиску.
Профільна постійна комісія районної ради має  схвалити проект відповідного рішення ради при  активній “підтримці”   десятків представників  громадянського  суспільства  та медичної громадськості  району, які  покликані організаторами дійства   згвалтувати  депутатів  районної ради – членів комісії.

У листопаді інтернет-газета “Про все” вже писала, що у Теребовлі розгорілися пристрасті не лише в переносному, але й прямому значенні цього слова. Виконуючим обов’язки головного лікаря Теребовлянської районної лікарні призначений Некеруй Михайло Степанович.  Проти його кандидатури стали місцеві активісти.  Некерую підпалили навіть гараж.

Оскільки Некеруй проходить за мовчазної згоди керівника Теребовлянської райради – бютівця Василя Попка, стає зрозуміло, що процесом керує колишній нардеп і поки голова партії “Батьківщина” на Тернопіллі Василь Деревляний.

Пропихає на посаду Некеруя також й депутат обласної ради від спочилої “Нашої України” Євген Дудка, який працює заступником головного лікаря цієї ж лікарні.

Адеже саме Деревляний викинув своєрідний коник, коли дозволив бютівцю Попку самостійно балотуватися до Верховної Ради по 166 виборчому окрузі. У той же час офіційним кандидатом партії Тимошенко по теребовлянському виборчому окрузі був Володимир Пеляк, мер Копичинець.

У Теребовлі розгорілись пристрасті щодо призначення головного лікаря1 comment

  1. Саша

    більшого крахабора як Деревляний в Тернопільській області не знайти. Він ніколи нізчим і нізким не рахується завжди вирішує тільки свої шкурні питання-крахобор. Це він ставиви начальником УВС в Тернопільській області бездаря-неука Облещука, котрого через пару місяців після призначення вигнали з меліції по закону про люстрацію. Облещук також служив команді Януковича але Деревляного це влаштовує його цікавлять тільки питання що він з цього має і по цимбалах йому жителі області.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.